Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz Dizi Bölümü/Bölümleri

En sevdiğim dizi olan Lost'u tekrar izlediğim bu günlerde kendi içerisinde bir sıralama ile en sevdiğim bölümleri belirtmeyim.

1. The Constant 4x5, Kanaatimce en güzel bölüm. Desmond Hume merkezli.
2. Happily Ever After 6x11, Yine Desmond Hume merkezli bir bölüm. Son sezonun en iyi ve en önemli bölümüdür bence.
3. The Substitute 6x4, John Locke merkezli bu bölüm de dizinin en büyük gizeminin açıklandığı bölüm olması ve favori karakterimin merkeze konulduğu bir bölüm olduğu için çok severim.
4. Cabin Fever 4x11, Yine John Locke merkezli bir bölüm. Dizinin kalan kısmını anlayabilmek açısından bu bölümde olanları doğru anlayabilmek önemlidir. Flashbackleri de çok kalitelidir.
5. Through the Looking Glass 3x22, Üçüncü sezon final bölümüdür. Not Penny's Boat desem yeterli.

Listeyi daha uzatabilirim son bir kaç bölümü izledikten sonra.

If- then- else- Person of interest
A god walks into abar -Watchmen
This is not for tears- Succession

Atlanta 1. Sezon 7. Bölüm. ( B .A .N )

Sjw ile dalga geçtikleri 20 dakikalık mükemmel bi bölümdü. Diziyi izlemeyen arkadaşları da bu bölümü izlemeye davet ediyorum . Diğer bölümlerden bağımsız açıp izlenebilir.

Atlanta 1. Sezon 7. Bölüm. ( B .A .N )

Sjw ile dalga geçtikleri 20 dakikalık mükemmel bi bölümdü. Diziyi izlemeyen arkadaşları da bu bölümü izlemeye davet ediyorum . Diğer bölümlerden bağımsız açıp izlenebilir.
Hatırlattığın iyi oldu hahassh. Uzun uzun tartışıp en son çağırdıkları tartışmacı kadının Paper Boi' yi haklı bulduğu yer beni güldürmüştü bayağı. :D

Hatırlattığın iyi oldu hahassh. Uzun uzun tartışıp en son çağırdıkları tartışmacı kadının Paper Boi' yi haklı bulduğu yer beni güldürmüştü bayağı. :D
Ben de en sona doğru kendini beyaz olarak gören adamın lgbt ye karsı çıkmasına gülmüştüm baya .Reklamlar falan da iyiydi baştan sona hem komik hem de orjinaldi. 2. Sezonda bu bölümün üstüne çıkabilen bir bölüm koyarlarsa helal olsun

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık