Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Denizci (Eski/Yeni)

En sevdiğiniz denizci kim?

• Kullanılan toplam oy
    352
Doflamingo özel bir görüşme esnasında bir yetkiliye posta koyunca, alkışlar havada uçuşuyor. Smoker Gorosei'ye açık açık "Alsınlar o madalyayı annelerine taksınlar" deyince, çırcır böceklerinin sesi geliyor.

Konunun tekrar açılması iyi olmuş. En son açtığımda Garp alıp götürmüştü anketi, üyelik silinince konu da gitti haliyle.

Kaptan Usopp-sama

Coby Helmeppo ikilisinden sengoku garp ikilisi olabilir mi sizce yoksa Helmeppo coby kadar yukselemez mi ne diyorsunuz ?

Kaptan Usopp-sama

Bu arada smokerin balon karakter olduğunu düşünmüyor musunuz ?meyveside ezik oda sayesinde koramiral oldu ama bence nw da yakismiyan biri bence :D

Madem konu yenilenmiş, yeniden değerlendirelim. Önceden ne demiştim hatırlamıyorum. Şahsen sıradan halk olarak Akainu'ya güveniyorum, korsanlarla ciddi savaşan tek kişi. Bireysel olarak Aokiji'yi daha çok severim, tembel adam aynı benim gibi ve kadın düşkünü çok ortak yönümüz var.:)

Smoker son zamanlarda baya şamar oğlanına döndü :D Law'dan, Vergo'dan güçsüz diye sevmeyecek değilim adamı. Adaleti tam oturmuş olan tek denizci olduğunu düşünüyorum. Karizmasını da hesaba katarak oyum Smoker'e :at:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık