Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Denizci (Eski/Yeni)

En sevdiğiniz denizci kim?

• Kullanılan toplam oy
    352
Smoker'a balon tabiri biraz fazla ama bence de haklı yanlar var. Serinin başlarında roger- garp ilişkisi çiziyorlardı ama şu an bana göre o kişi anca coby olur. Smoker'ın zaman atlaması sonrası aynı arcta üst üste dayak yemesi popülaritesini düşürdü bence. Dersiniz doflamingo güçlü falan ama sonuçta o dövüş oldu ve yediği dayakları mangaka gösterdi. Yaşı da gereği fazla ön plana çıkacağını düşünmüyorum artık.

Smoker'a balon tabiri biraz fazla ama bence de haklı yanlar var. Serinin başlarında roger- garp ilişkisi çiziyorlardı ama şu an bana göre o kişi anca coby olur. Smoker'ın zaman atlaması sonrası aynı arcta üst üste dayak yemesi popülaritesini düşürdü bence. Dersiniz doflamingo güçlü falan ama sonuçta o dövüş oldu ve yediği dayakları mangaka gösterdi. Yaşı da gereği fazla ön plana çıkacağını düşünmüyorum artık.
Adamlar bu seride 50 yaşına kadar güçleniyor Smoker'da güçlenir Coby'den olmaz Garp olursa Smoker olur.
Edit: Smoker candır adamdır.

Bence yanlış düşünüyorsun. Oda'nın onunla ilgili planları olmasa, bu kadar göz önünde olmazdı. Smoker, seride en fazla görülen yan karakter. Neredeyse her ark adamın bir sahnesi oluyor muhakkak. Bazı arklarda ise tamamen var. Loguetown, Alabasta ve Punk Hazard.

@Smoker Evet arclarda ön planda olduğu doğru. Bu saatten sonra kapışacakları adamların seviyelerini az çok görmeye başladık. Smoker bunun ne kadarını kaldırabilecek benim şüphelerim var sadece. En azından başına gelen olaylar öyle düşünmeme yol açtı diyelim.
@Fabian Kesinlikle hocam iyi denizci imajı çizen bir karakter ama coby'den beklentim büyük :) Benim düşüncem tabi bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık