Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Ayar Verme Sahnesi

En ayarlar ayarı?

• Zoro'nun Usopp ayarı

Kullanılan: 48 18.3%
  • Dadan'ın Ace ayarı

Kullanılan: 38 14.5%
  • Shanks'in denizcilere ayarı

Kullanılan: 84 32.1%
  • Enel'in Zoro'ya ayarı

Kullanılan: 33 12.6%
  • Croco'nun Tashigi'ye ayarı

Kullanılan: 13 5.0%
  • Croco'nun Vivi'ye ayarı

Kullanılan: 30 11.5%
  • Law'ın Tashigi'ye ayarı

Kullanılan: 6 2.3%
  • Zoro'nun Monet'e ayarı

Kullanılan: 39 14.9%
  • Smoker'ın hükümete ayarı

Kullanılan: 22 8.4%
  • Luffy'nin Enies Lobby ayarı

Kullanılan: 58 22.1%
  • Diğer

Kullanılan: 13 5.0%
  • Franky'in Blueno'a ayarı

Kullanılan: 17 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    262
Kata'nın en büyük şansı belki de diğer hiçbir sağ kolun fırsat bulamayacağı kadar çok sahne almış olmasıdır. King'in çapı ne olursa olsun şu hengamenin ortasında sittin sene Kata kadar işlenmez. Marco desen aynı, Beckman'ı ise ne zaman görürüz Allah bilir.

Konuya gelirsek Shanks'ın ayarından ötesi yok şu anlık. Bu ayar aynı zamanda Wb ve Ace'in bedenlerinin kahpece sergilenmesini engellediği için yeri ayrı. Akainu'ya içe doğru sıçmayı öğretmesi de var tabi.
Ben buna katılmıyorum hocam.En şanslısı Marco.En güçlülerin olduğu dövüşte kendini gösterme şansı buldu çünkü.

O savaş Wb korsanlarının şansı değil şanssızlığı olur. Marco Kata gibi enine boyuna işlenirse bunu daha anlarız.
Amiral durdurabilmek>>karakterin tüm icraatleri gibi görüldüğünden bence şanssızlık olmaz.Sonuçtan bahsetmiyorum ben.Mevkidaşlarından çok daha ayrı seviyede görülmesinin sebebi o amiral durdurma yerleri.Mihawk'ın Vista tarafından durdurulduğu yerde insanlar sağ kolların amiral durdurabilmesini bile zor görüyor herhalde.Marco hariç.King nasıl Bm gemisini düşürdü diye hypelandı aynı mantık bana göre işte.Halbuki gemiyi düşüren King'i de yerine göre İzo gafil avlayabiliyor.

Amiral durdurabilmek>>karakterin tüm icraatleri gibi görüldüğünden bence şanssızlık olmaz.Sonuçtan bahsetmiyorum ben.Mevkidaşlarından çok daha ayrı seviyede görülmesinin sebebi o amiral durdurma yerleri.Mihawk'ın Vista tarafından durdurulduğu yerde insanlar sağ kolların amiral durdurabilmesini bile zor görüyor herhalde.Marco hariç.King nasıl Bm gemisini düşürdü diye hypelandı aynı mantık bana göre işte.Halbuki gemiyi düşüren King'i de yerine göre İzo gafil avlayabiliyor.
O ondan güçlü bu bunu yaptı meselesinde değilim ben. Marco, King ne seviyede olursa olsunlar ne yapabilecek olurlarsa olsunlar okuyucu gözünde Kata kadar enine boyuna işlenmedikleri için daha sıradan gözükme ihtimalleri var. Sanki Kata bunların yanında daha özel bir karaktermiş izlenimi uyandırır bu durum. O yüzden adamın en büyük şansı budur diyorum. Marco amiral durdurmuş King gemi indirmiş iyi hoş da günün sonunda Kata'nın çeyreği kadar panele sahip olup serideki misyonunu tamamladıklarına ister istemez Kata daha göz önünde olacak bunlara göre.

İnsanların Marco'ya dair beklentilerinin büyük çoğunluğu da icraatları yüzünden değil cvsinden kaynaklanıyor zaten.

O ondan güçlü bu bunu yaptı meselesinde değilim ben. Marco, King ne seviyede olursa olsunlar ne yapabilecek olurlarsa olsunlar okuyucu gözünde Kata kadar enine boyuna işlenmedikleri için daha sıradan gözükme ihtimalleri var. Sanki Kata bunların yanında daha özel bir karaktermiş izlenimi uyandırır bu durum. O yüzden adamın en büyük şansı budur diyorum. Marco amiral durdurmuş King gemi indirmiş iyi hoş da günün sonunda Kata'nın çeyreği kadar panele sahip olup serideki misyonunu tamamladıklarına ister istemez Kata daha göz önünde olacak bunlara göre.
İşte ben tam tersini düşünüyorum.Senle ben onların bunları yapabilecek çapta adamlar olduklarını biliyoruz ama bunu ciddi ciddi düşünmeyen kişiler de var.Ondan dolayı kimisine göre Marco daha şanslıdır kimine göre Kata.İcraat büyüklüğü Marco'dayken,panel büyüklüğü Kata'da olur demek istediğim bu.Güç meselesi değil yani.MF'deki kişi Marco olduğu diğerlerinden daha güçlü ya da daha özel izlenimi uyandırıyordur illa çoğu insana göre sonuçta.MF performansı kötü olsa Marco'dan çok şey beklenmezdi bana göre.Altyapısı sağlamdı ama geriye kalan konularda da kendisini fazlasıyla gösterdi.

Son düzenleme:
Shanks'ın haydutlara ayarı.

Zoro'nun ayarları da çok ezici ama ruhtan yoksun. Saf güç var.

Shanks'ınkinin bir anlamı var. Kendine güldürecek kadar pasif bir tablo çizen adamın sonradan altına ettirmesi. Lucky Roo'nun haydutu öldürmesi, Beckamnn'ın bizi kim sandın demesi ve Shanks'ın konuşması.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık