Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz Atari Oyunları

Küçükken ataride hiç bitiremedim. Büyüyünce aklıma geldi oyun, pc'de oynayıp bitirdim ama ataride de bir gün bitirmeyi düşünüyorum.
aman diyeyim elektrikler falan gider katil olursun. ataride ben de bitirememiştim sonrasında emulatörde bitirdim. ya ama cidden çekilecek dert değil. hele misakiyle oynadığın o sıra hyuganın karşısına morisaki koymak nasıl bir sadist düşüncenin ürünüdür yav

Sırf animasyonları için ömür çürütürdük.
1943'te oyun kolu r1 l1 tuşlarına sahipse ve basılı tutarsan blast atardı. Büyük uçakları düşürmek için.

Bir de Contra gibi ama 4 karakter seçmeli, Metal Slug gibi ama o kadar başarılı değil, Final Mighty Fight gibi bir oyun vardı. Her asker kendine özgü silahla çıkıyordu.
Bulamadım üzüldüm. Kaseti 2. bölüme geçince oyundan atıyordu. Oynayamadım diye ukte kalmıştı. Bulun da oynayayım :(

Sırf animasyonları için ömür çürütürdük.
1943'te oyun kolu r1 l1 tuşlarına sahipse ve basılı tutarsan blast atardı. Büyük uçakları düşürmek için.

Bir de Contra gibi ama 4 karakter seçmeli, Metal Slug gibi ama o kadar başarılı değil, Final Mighty Fight gibi bir oyun vardı. Her asker kendine özgü silahla çıkıyordu.
Bulamadım üzüldüm. Kaseti 2. bölüme geçince oyundan atıyordu. Oynayamadım diye ukte kalmıştı. Bulun da oynayayım :(
contra'da vardı dört karakter seçimi. şu versiyonu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık