Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz Animeler

One Piece, Naruto, Dragon Ball ve ayrıca Pokemon. Ben de Pokemon'un sonraki jenerasyonlarına alışamadım ilk 2 nesil benim çocukluğumun nesli olduğu için diğerlerine ısınamadığımdan izlemedim :D

Dipnot: Beyler Dragon Ball'ın Japonca sesli, İngilizce(veya Türkçe farketmez) altyazılısını nereden bulabilirim biri bir el atsın nereye baksam ingilizce konuşuyorlar ya.

one piece fairy tail dragon ball 3 ü de ünlü animeler zaten diğerleri okadar hoşuma gitmiyor.

Gintama
One Piece
Death Note
Full Metal Alchemist
Black Lagoon
Darker Than Black
Slam Dunk
Afro Samurai
Samurai Champloo
Bleach
Hellsing
Claymore
İzlediklerimin yarısını yazmışımdır heralde ama gerçekten güzel serilerdi. Birde önceden Naruto dahildi bunlara ama onu sonrada çıkardım :D

One piece izledigim ilk anime.(death inda son 10 bolum tabi pek bise anlasmiyodu :) )
izledigim son anime gibi kalacak gibi duruyor.
One piece olk gordugumde (sinava hazirlim donemleri) kardesime bunu bensiz izleme gelince izleriz dedim.
Sonra naruto,death ,bleach ve basketbolla ilgili bir anime daha izledi kardesim.Hic biri one piece gibi baglamadi.
Bulursam duzgun bir anime artik :)

One piece,SAO,Kaichou wa maid sama,B gata H kei:DNaruto,Bleach,Darker than black,Slam dunk,gintama,FMA Bu kadar :D
B Gata H Kei ve gülücük ile zaten direk spoiler'ı vermişsin ne diyelim daha :D En çok sevdiğim animelere gelirsek eğer;

Son bölümleri zıvanadan çıkmış olsa da hala eski bölümlerine olan saygımdan dolayı;
One Piece ve peşine...

İzlediğim ilk shoujo Clannad ve After Story, Code Geass, Gundam, Boku Wa Tomodachi Ga Sukunai, Lovely Complex, Kimi ni Todoke, Gintama, Danshi Koukousei no Nichijou, Berserk, Deadman Wonderland, Ao no Exorcist (ki sonu s**ılmak üzerine ödül almış bir seri olsa da yine de iyi bir seriydi keşke adam akıllı ellerce yapılaydı) Claymore, vs. vs. diye uzar gider bu :D

B Gata H Kei ve gülücük ile zaten direk spoiler'ı vermişsin ne diyelim daha :D En çok sevdiğim animelere gelirsek eğer;

Son bölümleri zıvanadan çıkmış olsa da hala eski bölümlerine olan saygımdan dolayı;
One Piece ve peşine...

İzlediğim ilk shoujo Clannad ve After Story, Code Geass, Gundam, Boku Wa Tomodachi Ga Sukunai, Lovely Complex, Kimi ni Todoke, Gintama, Danshi Koukousei no Nichijou, Berserk, Deadman Wonderland, Ao no Exorcist (ki sonu s**ılmak üzerine ödül almış bir seri olsa da yine de iyi bir seriydi keşke adam akıllı ellerce yapılaydı) Claymore, vs. vs. diye uzar gider bu :D
B gata H kei'de özellikle 11.ci bölüm :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık