Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Anket] En Sevdiğiniz Tower Of God Karakteri

'Tower of God' forumunda Eric Cartman tarafından 5 Eyl 2019 tarihinde açılan konu

?

En Sevdiğiniz Tower Of God Karakteri

 1. Baam

  15.0%
 2. Koon Aguero Agnis

  5.0%
 3. Rak Wraithraiser

  15.0%
 4. Rachel

  0 oy
  0.0%
 5. Androssi Zahard

  5.0%
 6. Yuri Zahard

  5.0%
 7. Ship Leesoo

  5.0%
 8. Ja Wangnan

  15.0%
 9. Urek Mazino

  15.0%
 10. Anak Zahard

  0 oy
  0.0%
 11. Jinsung Ha

  20.0%
 12. Hwa Ryun

  0 oy
  0.0%
 13. Hatsu

  0 oy
  0.0%
 14. Beyaz

  0 oy
  0.0%
 15. Diğer (Yorumlarda belirtiniz.)

  0 oy
  0.0%
 1. Eric Cartman Servet, şöhret, güç.

  Eric Cartman (Servet, şöhret, güç.)
  Mesaj Sayısı 8,531
  Üyelik Tarihi25 Oca 2015
  İyi günler. Yeni güncel birisi olarak forumda olduğunu görmediğim bu konuyu açmak istedim. :)

  Forumda bir ankette en fazla 15 seçenek konabildiği için 14 tane karakteri koyup 1 tane de diğer seçeneği koyacağım. En sevdiğiniz karakteri ayrıca yorumlarda da sebepleri ile belirtmenizi rica ediyorum. :)

  Seçenekler:

  Baam
  [​IMG]
  Serinin ana karakteri. Arkadaşı Rachel'ın peşinden giderken kuleye giriş yapmış ve Rachel'ı takip etmek için kuleye tırmanmaya başlamış ve bu sırada bir sürü yeni arkadaş edinmiştir. Onları korumak için her şeyi yapar, korkusuzdur. Ayrıca potansiyeli hemen herkesin dikkatini çeker.
  Khun Aguero Agnis
  [​IMG]
  Serinin bir diğer önemli karakteridir. Baam'ın en yakın arkadaşıdır diyebiliriz. İlk başta Baam'ın yanında sinsi bir görünüm çizse de Baam ile gerçekten yakın arkadaş olmuş ve dehasını ona yardım için kullanmıştır. 10 büyük aileden birisine mensuptur. Rachel'dan nefret eder. Rak ile anlaşamaz. :D

  Rak Wraithraiser
  [​IMG]
  Baam ve Khun'un en yakın arkadaşıdır. Üçlü takılırlar. xd Fazla tezcanlı, özgüveni yüksek, pırlanta gibi kalbe sahip birisidir. Arkadaşları ona Timsah o da onlara Kaplumbağa der. Baam ve Khun ile kuleyi tırmanmak ister.

  Rachel
  [​IMG] Serinin en tatlı, en şeker, en güzel, en temiz kalpli, en vefakar karakteridir. Serinin başında Baam'ın kuleyi tırmanma amacıdır. Baam mağara gibi bir yerde yalnız başınayken tanıdığı tek kişi Rachel'dır.

  Androssi Zahard
  [​IMG]
  Bir Zahard prensesidir. Bu dahi yetenekli olduğunı anlamak için yeterlidir. Baam'ı erkek arkadaşı olarak niteler.Bazen asabi birisi olabilir. Serinin başında en çok Anak Zahard ile çekişmiştir.

  Yuri Zahard
  [​IMG]

  Ha ailesinden bir Zahard prensesidir. Aşırı güçlüdür. Çok gözü karadır ve serbestliği seven bir kişiliğe sahiptir. Bu yüzden bir Zahard prensesinin asla yapmaması gereken çok şey yapmıştır. Baam'a çok değer verir. Dövüşmeyi sever ve gücüne güvenir.

  Ship Leesoo
  [​IMG]
  Serinin başında ürkek ve herhangi bir dikkat çekici vasfı olmayan biri gibiyken zekasının yardımıyla kendisinden güçlü üyelere sahip bir takıma liderlik edecek konuma gelmiştir. Koon ile atışması sık yaşanan bir olaydır. Lider olmasına rağmen takım arkadaşlarına garsonluk yapar.
  [​IMG]
  Serinin ikinci sezonunda seriye dahil olmuş ilk başta kuleyi tırmanmakta çok zorlanırken yeni takım arkadaşları ile birlikte ilerlemeye başlamış Baam ile çok benzeyen ve bu benzerliğinin bazı karakterlerin de dikkatini çektiği birisidir.
  Urek Mazino
  [​IMG]
  Bir kuralsızdır. Seride aktif olanlar arasında en güçlüdür. Kurduğu oluşumla On Aile için dahi bir tehdittir. Kadınlar konusunda hassas ama bir o kadar da iletişimde beceriksizdir.
  Anak Zahard
  [​IMG]
  Annesi bir Zahard prensesi iken Zahard Prenseslerinin evlenme yasağını kırmış ve Anak doğmuştur. Anak bu sayede annesinin yeşil nisanına sahip olmuştur. Bu niteliği yüzünden Androssi ile ilk başlarda takışmıştır. Sonrasında yeşil nisanı Yuri Zahard almıştır. Ship Leesoo'nun takımındadır. Ciddi bir kişiliğe sahiptir.
  Jinsung Ha
  [​IMG]
  Baam ve Karaka'nın ustasıdır. Yaşı görünümüne rağmen çok fazladır. Ha ailesine mensuptur ve yeteneklerinin Ha ailesi içinde bile eşsiz olduğu söylenir.
  Hwa Ryun
  [​IMG]
  Fug'tan bir rehberdir. Rehberlik yeteneği göreni hayrete düşürür. Sonrasında Baam'a yardım etmeye başlamıştır. Ölüm katında ise özel bir kepçenin peşine düşmüştür.
  Hatsu
  [​IMG]
  Kılıç ustasıdır. 10 aileden birisi olmamasına rağmen bu kadar yetenekli olması insanların dikkatini çeker. İlk göründüğünde Anak ve Leesoo ile bir takım olmuş sonrasın kuleyi beraber tırmanmaya başlamışlardır. Ciddiyetini sürekli olarak korur.
  Beyaz
  [​IMG] Asıl adı Hoaquin'dir. Fug'un eski avcısıdır. 10 aileden olan Arie ailesine mensuptur. Babasını geçme isteği yüzünden kardeşleri ile birleşmiş ve Fug'un avcısı olan Beyaz haline gelmiştir.

  Diğer karakterler

  Arkadaşlar sizin de bildiğiniz gibi seride bir sürü karakter var ve her zaman gözükme imkanına sahip karakter sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. O yüzden 4-5 karakter hariç "X var da Y niye yok?" denilebilecek bir sıralama yapmış olabilirim. Ama çoğunlukla seride en çok yer edinmiş ve en çok konuşulan karakterleri seçebildiğimi düşünüyorum. Sizden isteğim Diğer seçeneğine oy verdiğinizde o karakteri yorumlarda belirtmeniz. Ankette olan bir karaktere oy verdiğinizde de yorumlarda belirtebilirsiniz tabii. :D

  Tek oy hakkı var. Çünkü anketlerin öyle daha sağlıklı sonuç verdiğini düşünüyorum. Eğer birden fazla En'iniz varsa yorumlarda belirtin.

  İyi forumlar. :)
   
 2. İnari Söylesene Neden ŞANJİ

  İnari (Söylesene Neden ŞANJİ)
  Mesaj Sayısı 6,149
  Üyelik Tarihi9 Ara 2018
  Böyle bir konu yok muydu ya?
   
 3. Eric Cartman Servet, şöhret, güç.

  Eric Cartman (Servet, şöhret, güç.)
  Mesaj Sayısı 8,531
  Üyelik Tarihi25 Oca 2015
  Tower Of God bölümünde yoksa başka nereye açmış olabilirler diye düşünüp konuyu açtım ama umarım yoktur. :S
   
 4. Mirage Yare yare daze

  Mirage (Yare yare daze)
  Mesaj Sayısı 1,820
  Üyelik Tarihi29 Tem 2019
  Oyum belli zaten:a:
   
 5. İnari Söylesene Neden ŞANJİ

  İnari (Söylesene Neden ŞANJİ)
  Mesaj Sayısı 6,149
  Üyelik Tarihi9 Ara 2018
  Özlediğim için oyumu ona atıyorum. :utan:

  [​IMG]
   
 6. Kvothe "Görev dağdan ağır, ölüm tüyden hafif."

  Kvothe ("Görev dağdan ağır, ölüm tüyden hafif.")
  Mesaj Sayısı 604
  Üyelik Tarihi26 Oca 2019
  Jinsung Ha son yıllarda çıkan manga ve webtoonlar arasında en sevdiğim karakterlerden biri oldu. Onun dışında Androssi'de iyi bir karakterdir. Urek ve Yuri'de seride sevdiğim karakterlerin başını çeker. Tabi birde ana 3'lü var. Ama 1 tane seçenek olduğu için oyum Jinsung reyize
   
 7. Euron Greyjoy (Üye)
  Mesaj Sayısı 1,359
  Üyelik Tarihi3 Ara 2018
  Koon ve Rak'ı seviyorum.Urek Mazino ve Jinsung Ha'yı da. Kadınlardan da Androssi Zahard, Yuri Zahard ve Maschenny Zahard'ı severim.
   
 8. Rhaenys Obito

  Rhaenys (Obito)
  Mesaj Sayısı 351
  Üyelik Tarihi17 Haz 2019
  Ja Wangnan en sevdiğim sanırım. Sonrasında Ha Jinsung ve Baam gelir. :)
   
 9. Mesaj Sayısı 76
  Üyelik Tarihi3 Ağu 2019
  Jisung ha tabi ki kral. Ama Rachel in bir gerçekçiliği var. Şimdilik hayalleri uğruna herşeyi mübah gören tarafı hoşuma gidiyor.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık