Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tartışma] En Sevdiğiniz Denizci ( Eski / Yeni)

'One Piece Tartışma ve İncelemeler' forumunda Monkey D. Dragon tarafından 13 Kas 2015 tarihinde açılan konu

?

En sevdiğiniz denizci kim?

 1. Garp

  29.9%
 2. Aokiji

  11.6%
 3. Kizaru

  8.2%
 4. Akainu

  9.1%
 5. Fujitora

  8.5%
 6. Sengoku

  0.9%
 7. Smoker

  9.1%
 8. X Drake

  1.5%
 9. Coby

  4.3%
 10. Rosinante

  15.2%
 11. Diğer (Belirtiniz)

  1.8%
 1. Monkey D. Dragon Fularımı koysam seçilir

  Monkey D. Dragon (Fularımı koysam seçilir)
  Mesaj Sayısı 16,715
  Üyelik Tarihi2 Nis 2014
  Denizciler serideki ordu ve polisin karışımı bir kurum olarak düşünülebilir. Dünya hükümetinin görünen yüzüdür ve halkı korumak ve adaleti sağlamakla görevilidirler (çoğu zaman tersini görsekte) Peki bu kurumda en sevdiğiniz karakter hangisi?

  Monkey D. Garp

  [​IMG]

  Lakabıyla Kahraman Garp. Genelde eğlenceli bir tiplemedir bütün gün donut yiyip çay içer ve gelişen olaylar, Sengokuya güler. Eski çağın zirve isimlerinden biri olarak görülür. Zira Rogera rakip olabilmiş 2 kişiden biridir. Meyvesiz olmasına rağmen yüksek haki ve fiziksel güce sahiptir. Rütbesini sadece istediğini yapabilmek için yükseltmiş Koramiral olunca daha fazlasına gerek duymamış ve terfileri reddetmiş karizma bir adamdır. Marineford War sonrasında çok eleştirilmiştir.

  Aokiji

  [​IMG]
  Asıl ismi Kuzan lakabı ''mavi sülün''dür. Tembel adaleti temsil eder. Genelde uykudan yeni kalkmış bir hali vardır. Sakin ve akılcı bir yapısı vardır. Hie hie (sanılanın aksine buz değil soğuk) meyvesi yemiştir. Oldukça çevik bir adam olduğu söylenebilir. Tayfanın ilk karşılaştığı amiraldir. 2 yıl aradan sonra Akainuya yenilmiş ve denizcilerden ayrılmış olarak karşımıza çıkmıştır. Bir bacağını kaybetmiş ve omzu ve kolunda ciddi yanık izleri vardır. Aradan sonra daha ciddi bir görüntü sergilemiştir.

  Kizaru

  [​IMG]
  Gerçek ismiyle Borsalino lakabı ''sarı maymun''dur. Belirsiz adaleti temsil eder. Uyuşuk ve umursamaz bir tavrı vardır. Etliye sütlüye karışmayan tek amiral pozisyonundadır. Sadece gerektiği zaman işe karışır. Pika Pika (parıltı) meyvesi yemiştir. Serideki en hızlı karakterlerden biridir. 2 yıl aradan mevkisi değişmeyen tek amiraldir.

  Akainu

  [​IMG]

  Gerçek adı Sakazuki lakabı ''kızıl köpek''tir. Kesin adaleti temsil eder. Sert, ciddi ve kararlı bir adamdır. Tehlikeli gördüğü herkese gözü kapalı girebilecek bir karakterdir. Magu Magu (magma) meyvesi yemiştir. 2 yıl aradan sonra Filo Amiralliğine terfi etmiştir. Kulağının bir kısmını kaybetmiş ve yüzünde ve boynunda yanık benzeri izler vardır.

  Fujitara

  [​IMG]

  Gerçek adı İssho. Lakabı ''mor kaplan''dır. Sakin ve duygusal bir karakterdir. Yerçekimini kontrol edebilir. (Meyve gücü kendisinden mi kılıcından mı belirsizdir) Gözleri kör olmasına rağmen yüksek k.hakisi sayesinde etrafında gelişen olayları sezebilir. Olaylara pek karışmaması nedeniyle ciddi eleştirilmiştir. Üstüne karşı çıkışan 2 denizciden biridir. (Diğeri Smoker)

  Sengoku

  [​IMG]

  Eski Filo amirali. Plancı ve sakin bir adamdır. Meyvesi (buda) sayesinde bedeni ciddi şekilde büyür be şok dalgaları atabilir. 2 yıl aradan sonra Filo amiralliğinden ayrılmıştır. Sonrasında daha gevşek bir görüntü sergilemiştir. (Garp gibi)

  Smoker

  [​IMG]

  Lakabı ''beyaz avcı''dır. Her zaman ciddi ve ödün vermeyen bir tavrı vardır. Denizcilere sıkı sıkıya bağlıdır.İsminin hakkını verircesine ağzında sürekli 2 adet puro bulunur. Seride ilk denizci kaptanı olarak gösterilmiş daha sonra tuğramiral olmuş 2 yıl aradan sonra ise koramiral olmuştur. Moku Moku (duman) meyvesi yemiştir. Üstüne çıkışan 2. kişiden diğeride Smokerdır.

  X Drake

  [​IMG]

  Eski tuğamiral X Drake (seride hiç denizci olarak gözükmesede) Lakabı ''kızıl bayrak''tır. Ciddiyetini hiç bozmayan bir adamdır. Çenesince X şeklinde bir ayara vardır. 11 süper novadan biridir ve Dinozora dönüşebilir (T-rex) Önce Kaidonun adalarından birine saldırırken görülmüş daha sonra ise zıt bir görüntü çizmiştir.

  Coby

  [​IMG]

  Coby seride ilk gözüken karakterlerden biridir. İlk baştaki zayıf görüntüsüne karşın denizci olduktan sonra Garp tarafından keşfedilmiş ve Kaptanlığa kadar yükselmiştir. Bazı 6 still tekniklerini kullanırken görülmüştür ve 2 yıl aradan önce k.haki sinyalleri vermiştir. Aradan sonra akıbeti belli değildir.
   
 2. Eric Cartman Big Mom korsanlarının baş düşmanı

  Eric Cartman (Big Mom korsanlarının baş düşmanı)
  Mesaj Sayısı 9,956
  Üyelik Tarihi25 Oca 2015
  Bu anket sayesinde denizcilerin hiç birini sevmediğimi/sevdiğimi anlamış oldum.Hepsine eşit mesafedeymişim meğer.Bunu öğrendim.Teşekkürler @Monkey D. Dragon
   
 3. nef-i Üye

  nef-i (Üye)
  Mesaj Sayısı 775
  Üyelik Tarihi25 May 2012
  Kizaru iyidir:respect:
   
 4. XII #NinjaOkullarıKapatılsın

  XII (#NinjaOkullarıKapatılsın)
  Mesaj Sayısı 139
  Üyelik Tarihi20 Haz 2015
  Tashigi-samaaaaa
   
 5. kadir †. Keyser Söze

  kadir †. (Keyser Söze)
  Mesaj Sayısı 6,834
  Üyelik Tarihi4 Tem 2012
  Tabiki orjinal adam Kizaru ;)
   
 6. Eserovic Zoro ve Guts vs all

  Eserovic (Zoro ve Guts vs all)
  Mesaj Sayısı 1,967
  Üyelik Tarihi1 Mar 2013
  Garp. :good:
  2. Olarak akainu.
   
 7. Alpamis Monkey D. Luffy

  Alpamis (Monkey D. Luffy)
  Mesaj Sayısı 20,080
  Üyelik Tarihi8 Eki 2014
  Garp tabiki de.
   
 8. Zenzou Zırtapoz-Vergo- X-drake-Rosinate-Sanji...vs vs

  Zenzou (Zırtapoz-Vergo- X-drake-Rosinate-Sanji...vs vs)
  Mesaj Sayısı 594
  Üyelik Tarihi22 May 2014
  x-drake
   
 9. Monkey D. Luffy Ora ora ora!!!

  Monkey D. Luffy (Ora ora ora!!!)
  Mesaj Sayısı 9,966
  Üyelik Tarihi31 May 2014
  Garp reyize bastım oyumu.
   
 10. Monkey D. Dragon Fularımı koysam seçilir

  Monkey D. Dragon (Fularımı koysam seçilir)
  Mesaj Sayısı 16,715
  Üyelik Tarihi2 Nis 2014
  Kizarunun nesini seviyorsunuz hiç anlamam :artiz:
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Yukarı Çık