Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] En Şanslı Karakter

En Ballı Kim?

• Kullanılan toplam oy
    111
One piece dünyası kocaman.Meyve herhangi bir ada da olabilirdi,birisi yemiş olabilirdi.Gezegenin çoğu su ,okyanusda kayıp olabilirdi.Hükümetin elinde olabilirdi.Diğer imparatorun gemisinde olabilirdi.Deniz krallarından birisinin midesinde olabilirdi.
O kadar seçeneğin arasından bu meyve döndü dolaştı onu arayan kişinin kucağına düştü.
Yav he he.En şanslı luffy veya buggy evet.
İstediğin açıdan düşünebilirsin ama sana katılmıyorum serinin başından kendini hiç geliştirmeden yonko olan bir karakter var diğerinden hiç bahsetmiyorum adam zaten başrol ve yazar bunu gayet hissettiriyor senin dediğin yoldan gidersek o kitabın karasakalın eline geçmesi de şans bakmak istediğini görürsün her zaman. Ben karasakal hiç şanslı değildi de demedim bu anlattığın süreçte zaten şans ondan yana ama neticede adamın bi hesabı var ve bunu en iyi uygulayacağı yere gidiyor ben buna tamamiyle şans diyemem eğer senin dediğin gibi hükumetin elinden oturduğu yerde farklı bir adadan veya başka bir imparatordan öylesine ona ulaşsaydı bu safi şans olurdu

Karasakal herşeyi kurnazlığı ve bileğinin hakkıyla yaptı

Luffy sıfırdan başlayarak gözümüzün önünde yavaş yavaş gelişti (her ne kadar bir noktada zıvanadan çıkmış olsa da)

Buggy ise bu seride şans ile eş anlamlı kullanılacak bir icon
Luffy kadar bal yok,ama teach'te de var baya bal.id'ye giriyor.tek yiyip ölecekken shiryu çıkageliyor.marineford'da içinden geçilecekken shanks çıkageliyor.tabi bu ballar luffy'nin yanında bir şey değil.

Luffy kadar bal yok,ama teach'te de var baya bal.id'ye giriyor.tek yiyip ölecekken shiryu çıkageliyor.marineford'da içinden geçilecekken shanks çıkageliyor.tabi bu ballar luffy'nin yanında bir şey değil.
Ben de karasakalda hiç şans yok demiyorum ama adam genel manada işini şansla yapmadı Luffy zaten başrol ona alıştık ama Buggy bir düşünsene ilk gördüğümüz zamanda neyse hala o ama adam yonko oldu burada saf bal var

One piece dünyası kocaman.Meyve herhangi bir ada da olabilirdi,birisi yemiş olabilirdi.Gezegenin çoğu su ,okyanusda kayıp olabilirdi.Hükümetin elinde olabilirdi.Diğer imparatorun gemisinde olabilirdi.Deniz krallarından birisinin midesinde olabilirdi.
O kadar seçeneğin arasından bu meyve döndü dolaştı onu arayan kişinin kucağına düştü.
Yav he he.En şanslı luffy veya buggy evet.
Adam Roger zamanından beri beyazsakal korsanlarında yani Luffy daha doğmadan ve ace doğmadan önce tayfaya katılmış 20 yılı geçkin süreyle bu meyveyi arıyor. Bir yonkou tayfasında olduğu ndan istipartı, çok yüksektir. Bir insan yese meyveyi ondan almanın yolunu biliyor karasakal. Bir deniz kralı yese suyun dibinden ayrılamadıgından açlıktan ölür. Hükümet elinde yada diğer yonkouların eline geçse sıkıntıydı. Onuda ulaşması gereken yere ulaşmadan denizdeyken manipüle yeteneği sayesinde insanları ikna eder kandırıp saldırtabilirdi. 20 yıl bir meyveyi arayan kişiyle daha çocukken, joy boyun meyvesini yemiş biri sadece şansla yonkou olmuş birinin şansının karsılaştırılması çok mantıksız.

Adam Roger zamanından beri beyazsakal korsanlarında yani Luffy daha doğmadan ve ace doğmadan önce tayfaya katılmış 20 yılı geçkin süreyle bu meyveyi arıyor. Bir yonkou tayfasında olduğu ndan istipartı, çok yüksektir. Bir insan yese meyveyi ondan almanın yolunu biliyor karasakal. Bir deniz kralı yese suyun dibinden ayrılamadıgından açlıktan ölür. Hükümet elinde yada diğer yonkouların eline geçse sıkıntıydı. Onuda ulaşması gereken yere ulaşmadan denizdeyken manipüle yeteneği sayesinde insanları ikna eder kandırıp saldırtabilirdi. 20 yıl bir meyveyi arayan kişiyle daha çocukken, joy boyun meyvesini yemiş biri sadece şansla yonkou olmuş birinin şansının karsılaştırılması çok mantıksız.
Shanks ada ada gezip meyveyi yedirecek uygun birisini arıyordu.Rastgele olmuş birşey değil bu.O kolu öylesine vermedi shanks.Meyvenin gerçekte ne olduğunu bildiği %100.

Luffy en azından meyvesini kullanıyor. Buggy ne yapıyor ? Üçü de yonko ama hangisi bala ?

Buggy'nin finalde katakulliye getirip Korsanlar Kralı olma sansı Karasakal'dan fazla. Luffy de main çar olmasa onu da yer bu adam. Oda kendisinde Shanks'ı gördüğü kadar Buggy babayı da görüyor olmalı ok.

Shanks ada ada gezip meyveyi yedirecek uygun birisini arıyordu.Rastgele olmuş birşey değil bu.O kolu öylesine vermedi shanks.Meyvenin gerçekte ne olduğunu bildiği %100.
Meyveyi yedikten sonra amacı için mecburen koruması lazımdı. Luffy ölseydi en baştan meyveyi araması lazımdı. Meyveyi yemeseydide kurtarabilirdi. Ama o kolun gitmeyeceği kesin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık