Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sağlam Vücut

En Sağlam?

• Kullanılan toplam oy
    199
İşin şakasındayım ben ya. Yoksa WB falan fazla büyük bizimkilere göre. :flaugh:
Bizde şakasındayız ama gerçek algılaniyoruz :D

Mesela Sanji'nin ve Luffy'nin burda olması hata. Bu arada Zoro (ismi kong'tu galiba) o kolları şişirme hareketinde vucududa kol ile birlikte genisliyorsa Zoro'nun o 2'liye girip 3'cu olabilir mesela :D Ben sadece kollari sisiriyor diye biliyorum eger Vucududa oyleyse vucudunun o kasları kaldirmasi itibariyle Zoro'nun o halide ona mâl edilebilir.

Bizde şakasındayız ama gerçek algılaniyoruz :D

Mesela Sanji'nin ve Luffy'nin burda olması hata. Bu arada Zoro (ismi kong'tu galiba) o kolları şişirme hareketinde vucududa kol ile birlikte genisliyorsa Zoro'nun o 2'liye girip 3'cu olabilir mesela :D Ben sadece kollari sisiriyor diye biliyorum eger Vucududa oyleyse vucudunun o kasları kaldirmasi itibariyle Zoro'nun o halide ona mâl edilebilir.
Ben de sadece kol diye hatırlıyorum. Yapsa da görsek. :flaugh:

En sağlam vücudu en steroidli, en dombili, en dolu dolu olarak ele alacaksak ankete gerek yok zaten, görsel olarak her şey kanıtlı. Saka, Kata gibi adamlar varken diğerleri geri planda kalıyor. Gel gör ki en şekil, en ideal, en ayarında olarak bakacaksak herkesin fikri değişebilir. Ben ikincisi olarak ele alicam.

Zoro en ideali, Ace ve Dofy dedim.

Erkeklik timsali anlı şanlı kasların efendisi Kaido ve ondan aşağı kalmayan wb reis olsaydı kata ile birlikte 3üne atardım

Üye silindi 1004

Kata’yı salla insan değil zaten. Devle başka bir ırkın kırması. Humanoid olması insan olduğu anlamına gelmez.

Açık ara Roronoa Zoro’nun Y2 sonrası vücududur. Gördükçe neyse... Roronoa Zoro’ya verilen vücut bile el bombası gibidir. Ama pimi sadece kendisindedir. ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık