Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Orijinal One Piece Karakteri

Üye silindi 1004

Dof orijinal değil arkadaşlar soyadı gereken ipucunu vermiyor mu :flaugh:

Big Mom görünce aklıma direkt Hansel ve Gretel geliyor ya. Ona katılamıyacam da okamalar da baya özgün. Bentham'a da katılırım. Baya varmış aslında orjinal.
Big Mom'da esinlenme var ama karmaşık iç dünyası, hastalığı, duygusallığı filan kendine hastı. Acayip farklı buluyorum onu. :)
Aynen, yan karakterleri özgün tasarlıyor aslında. Bartolomeo, Orochi gibileride orijinal geliyor bana. :gamyon:

Üye silindi 1004

Seride orjinal karakter tasarımı aramak boşa.Fotokopi makinesi kullanan bir mangaka olunca.Ünlüler,mekanlar hepsini kullanıyor.Zoro en çakması o mantıkla Zorro olarak. :D Luffy bile orjinal değil bir filmden almıştı.Orjinallik seride kişilik olarak vardır.
Yani Dof’un alındığı kaynak Dünya tarihinin en sağlam kaynaklarından biri olunca ben orijinallik beklemedim :D Luffy zaten Goku ve diğer shounen ekollerinden çakma.

Orijinal denince aklıma gelen karakterler belli. Irkçılığı çok başka anlattığı Arlong muazzamdı. Az önce örnek verdiğim Sandık Ossan da öyleydi.

Yani Dof’un alındığı kaynak Dünya tarihinin en sağlam kaynaklarından biri olunca ben orijinallik beklemedim :D Luffy zaten Goku ve diğer shounen ekollerinden çakma.

Orijinal denince aklıma gelen karakterler belli. Irkçılığı çok başka anlattığı Arlong muazzamdı. Az önce örnek verdiğim Sandık Ossan da öyleydi.
Ben fisher tiger ile otohimenin olayını beğenmiştim.

Üye silindi 1004

Ben fisher tiger ile otohimenin olayını beğenmiştim.
Otohime baya etkileciydi katılıyorum. Fisher Tiger fostu ya her açıdan. Bence çok bir olayı yoktu. Jinbei ondan daha orijinal. En azından herkes çılgınlar gibi saygı duyuyor Jinbei’ye hiçbir şey yapmadığı halde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık