Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En İyi Tarkan Filmi?

thosy

Açıklamada yazıyor Mars'ın kılıcı 1. filmde.

Edit: Kılıç son capsda görünüyor.

Viking Kanı.Özellikle aradım dvdrip capsleri buldum orada ahtapot bile gözüküyor valla sorulmamış kabul ediyorum ayıp valla :rolleyes:

Altın Madalyon filmide ilginçti.Orada sarışın fettan bir kadın vardı.Büyücüydü ölünce anlaşılıyordu :D
Ne bileyim abi Tarkan izlerken film ismine mi bakıyorduk ''Tarkan mı? iyi izleriz'' kafası :D

Goşa :)
Aynen biri buydu :D Bir geceden sonra Tarkana kul köle olanlar vardı :D

Mars'ın kılıcı değil la o. Altın kılıçtı mars'ın kılıcı 1. veya 2. filmde atilla'nın oluyor zaten.
Öyle miydi ya, isimleri karıştırmışım. :D

Bu arada o capsler yüzünden sıkça yapılan bir hatadır, Hain Kostok Viking Kanı'nda değil, Gümüş Eyer filmindedir . :D

Goşa :)
Bu kadın kaç filmde oynadı bu arada be? İlk filminde yatağa attı kadındı. 2. filminde kafatasından şarap içiyordu. Bir filmde zeki alasya bunu diriltiyor kullanıyordu, hatta tarkanı büyülüyor atilla'yı öldürtmeye çalışıyordu filan. Serinin yazarı edo tensei tekniğini daha bulmadan kullanıyormuş. Genjutsu ve edo tensei anlaşılan bizim yeşilçamdan alınmış :D

Konuları okuyun.Konuda yazmayanlarda zaten resimlerden kendini belli ediyor çoğu.İzlediyseniz hatırlarsınız.Kostok diye 4.filmin altına not düştüm Viking ile alakası yok.

Bu arada o capsler yüzünden sıkça yapılan bir hatadır, Hain Kostok Viking Kanı'nda değil, Gümüş Eyer filmindedir . :D
Hayin kostok viking kanından.Gümüş eyer de Tarkanın abiside var,büyücü aklını çeliyor abisinin Tarkanla vs atıyorlar falan.Tarkanın nasıl büyüdüğü film gümüş eyer.

Goşa reyiz iyiydi ya, çok tırsardım ben ondan. :D
sonra Tarkan'ı bir kafese kapatıp kör ve dikenli göğüs zırhı giymiş bir adamla baş başa bırakıyorlardı. O heriften de çok tırsardım. :D

Hayin kostok viking kanından.Gümüş eyer de Tarkanın abiside var,büyücü aklını çeliyor abisinin Tarkanla vs atıyorlar falan.Tarkanın nasıl büyüdüğü film gümüş eyer.
Tamam onu biliyorum da, Viking Kanı'nda Kostok diye bir karakter yok. Baş kötünün adı Toto o filmde. :D

thosy

Konuları okuyun.Konuda yazmayanlarda zaten resimlerden kendini belli ediyor çoğu.İzlediyseniz hatırlarsınız.Kostok diye 4.filmin altına not düştüm zaten Viking ile alakası yok.

Viking Kanı'ndaki "Hain Toro!" gibi bir şeydi sanırım ama Kostok daha hoş duruyor. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık