Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En iyi Shounen Villian (Anime)

En iyi shounen villian kimdir?(Anime)

• Kullanılan toplam oy
    71
Hangi Midora? Herif sonlara doğru hızlı level atladı. Her şeyi kopyalıyordu. Midora'nın yemek şansı tekniğini kopyalamış halinin(bunun kopyalanmasına hiç ikna olmadım, onu da söyleyeyim bu arada) bütün krallara karşı şansı var. Gerçi Geyik Kral'ın kullandığı yetenek nedense bana çok güçlü geliyor onu istisna bırakayım.
Menü yedikten sonra çok güçlendi Midora, Joa karşısındaki hali ile Içiryu karşısındaki hali arasında çok fark var. Menüden önce krallara karşı hiç şansı yok.

Sen de diyorsun işte, adamın her şeyi kopyalama gibi hax bir yeteneği var. Tekniğin nasıl yapıldığını görmesi yeterli. O yüzden yiyecek ruhlarını kopyalaması çok anormal değil. Bu adam Juha Bachla karşılaşsa gelecek görme ve kader değiştirme muhabbetini gördüğü anda almightyi kopyalardı mesela. :) @Millennium Wizard

Acaia 30k krallar 6k.Bir zahmet teklesin la :D
+1... :) 600 yıl boyunca menü yedirilen Aca Neo kombosu bile her gelen kraldan tokat yedi. Derous az daha öldurüyordu. Kazanabilmek için bir sürü power up aldı herif. Haliyle fark çok açıldı. :)

Aizen hariç bu anketten Midora ile aşık atacak adam çıkmaz. Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam son savaşta Midora net bir şekilde krallardan daha güçlüydü. Üç kardeş > krallar seri bittiğinde net bir kavram değilmiydi la?

Üye silindi 1004

Madara, Aizen, Father ve Dio'nun olduğu yere Dof'u kim koymuş? :hhh:

Dio'nun bir saç deli Dof'un tüm erkekliğine bedeldir. Aizen ve Madara'ya girmiyorum bile.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Madara, Aizen, Father ve Dio'nun olduğu yere Dof'u kim koymuş? :hhh:

Dio'nun bir saç deli Dof'un tüm erkekliğine bedeldir. Aizen ve Madara'ya girmiyorum bile.
Dof, o sayılanlardan çok daha iyi işlenmiş bir karakter. Çocukluğu, gençliği, yaşadıkları, yaptıkları yeteneğiyle paralel şekilde kaderi ilmek ilmek örmüş adam. OPun tartişmasız en kilit karakteri, hala konusmasin diye önlem alınıyor, suikastçi gönderiliyor. Madara kukla, Aizenin bağlamışlar sandalyeye, Father çocukların maskarası oldu, Dofu indirmek için seferberlik ilan ediliyor. Çok farklı bir atmosferi var adamın. :)

Üye silindi 1004

Dof, o sayılanlardan çok daha iyi işlenmiş bir karakter. Çocukluğu, gençliği, yaşadıkları, yaptıkları yeteneğiyle paralel şekilde kaderi ilmek ilmek örmüş adam. OPun tartişmasız en kilit karakteri, hala konusmasin diye önlem alınıyor, suikastçi gönderiliyor. Madara kukla, Aizenin bağlamışlar sandalyeye, Father çocukların maskarası oldu, Dofu indirmek için seferberlik ilan ediliyor. Çok farklı bir atmosferi var adamın. :)
Kaido'nun ismi duyunca kalp krizi geçirecek gibi olan bir adam Dof. Madara kuklaysa "Law şaka yapma hüüüüü" diyen Dof ne oluyor? Ayrıca işlenmeye dair ne gördük? Father çocukların maskarası tamam. Dof neyin maskarası oluyor? Embesil denebilecek bir ergenin maskarası olmuş oluyor. Ayrıca Dof'a dahil ne gördük bir iki kısa flashback. İşlenmek buysa teşekkürler ben almayayım. Kaido'ya peçete tutan, Kaido'nun ismini duyunca Law'a yalvaran adam Dof. Ayrıca nasıl kilit karakter ya? Shanks'ler, Teach'ler, Akainu'lar ve IM-sama'lar havada uçuşurken neyin kilidi? Zindan kilidi mi dostum? :D

Kaido'nun ismi duyunca kalp krizi geçirecek gibi olan bir adam Dof. Madara kuklaysa "Law şaka yapma hüüüüü" diyen Dof ne oluyor? Ayrıca işlenmeye dair ne gördük? Father çocukların maskarası tamam. Dof neyin maskarası oluyor? Embesil denebilecek bir ergenin maskarası olmuş oluyor. Ayrıca Dof'a dahil ne gördük bir iki kısa flashback. İşlenmek buysa teşekkürler ben almayayım. Kaido'ya peçete tutan, Kaido'nun ismini duyunca Law'a yalvaran adam Dof. Ayrıca nasıl kilit karakter ya? Shanks'ler, Teach'ler, Akainu'lar ve IM-sama'lar havada uçuşurken neyin kilidi? Zindan kilidi mi dostum? :D
Kaidodan nerede korkuyor yahu yapmayın, Kaidodan korkan adam onunla aynı masada oturamaz. :)

Madara kukladır, Doffy ise kukla ustasıdır. Ipler her zaman Doffynin elinde. :)

Dofu yenmek için türlü hileler, ihanetler, ittifaklar yapılıyor, tüm cihan seferber oluyor, yolda görse birbirini boğazlayacak denizciler, korsanlar, devrimciler krallıklar kardeş oluyor, Doffy ergenlere Madara olacak biri değil anlayacağın. :)

Yonko dediğin adam Doffy yenilince ağlıyor, işte öyle bir kilit adam bu. Amirale hoşt köpek çekiyor. Lordluktan istifa ettim deyip amiral gelince kandırdım diyor, amirale ''Mesela yani'' deyip dalga geçiyor. Bir Doffy kolay yetişmiyor anlayacağın. :)

Orochimaru sonradan anti-kahraman olup kalplerimizi dilledi.
Naruto serisinde kötü görünüp sonradan pamuk şeker çıkmayan var mı, Madara bile barış getirmek için savaş çıkarıyordu. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık