Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Örümcek Adam

En İyi Örümcek Adam Hangisidir?

• Kullanılan toplam oy
    116
İlk abiyi izlemedim, tanımıyorum ama üçlü hakkında yorum yapmam gerekirse üçünün de ayrı havası var. İyi oyuncular, farklı tarzlar. Tobey ezik Peter karakterini çok güzel oynuyordu. Duyguyu hissettiriyordu. Andrew senaryo kurbanı olsa da kendine verilen havalı, cool Peter rolünü çok güzel oynadı. Ama benim için en iyi Peter ve Spider Tomdur. Evet diğer Spidermanların duygusal dünyalarına da baktık ama Tom'un Spidermanı, belki daha fazla filmde gördüğümüz için, daha kişisel problemlerini hissettiğimiz ergenlik ve aşk problemlerini daha net gördüğümüz bir Peter Parker.

Ama Gwen ve Emma <3

Andrew en alakasızı
Tom iyi oyuncu ama benim spiderman'in şuan evrildiği nokta hoşuma gitmiyor. Tom çocuk gibi görünüyor gerçekte öyle olmasa da
Tobey'i yazmaya kelimeler yetmez :a:

Her oyuncunun öne çıktığı noktalar var. İnternette dolaşan söylem de gerçekten çok doğru.

- En iyi Peter, Tobey'e ait. Peter'ın saflığını ve temiz yürekli çocuk halini yansıtma işinde cidden çok iyi.
- En iyi Spiderman ise Andrew. Adam cidden Spiderman'ı havalı ve güzel bir şekilde yansıtıyor.
- Dengeyi en iyi kuran da Tom. Cidden ikisinin arasında bir performansı ortaya koyuyor.

Aralarında seçim yapmak cidden zor. Özellikle son filmle Andrew öyle bir performans sergiledi ki, insanlar onu fark etti. Filmden önce Andrew'ü adam yerine koyan yoktu.
Sadece 1 tanesi olacak deseler sanırım dengeyi koruduğu için Tom derdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık