Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Çift

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    199
Zoro'nun ruh eşi Kuina'ydı. Kuina gidince Tashigi gibi vasıfsızla shiplenir oldu üzücü. Ayrıca Mihawk'ın Perona bebesi ile işi ne?
İki türlü de birbirlerine yakışmıyorlar. Luffy Hancock'un çocuğu gibi kalıyor yanında. Boyu boyuma, huyu huyuma diye boşuna dememişler.
Luffy'e kim yakışır sence?
Erken açmışız yav patladı bu anket.Zoro - Tashigi'den dolayı anket hata veriyor sıfırlasan da olmaz şimdi. :(

:oleyo: Anketi bitiren resmi atmışsın bu nedir :D
Mihawk, Shanks'in Brokeback Mountain'i. Bikaç yılda bir araya gelip savaşıp sevişiyolar. Makino'da evdeki hanımı işte, çocukları bile doğdu.

Zoro'nun ruh eşi Kuina'ydı. Kuina gidince Tashigi gibi vasıfsızla shiplenir oldu üzücü. Ayrıca Mihawk'ın Perona bebesi ile işi ne?

Luffy'e kim yakışır sence?

Mihawk, Shanks'in Brokeback Mountain'i. Bikaç yılda bir araya gelip savaşıp sevişiyolar. Makino'da evdeki hanımı işte, çocukları bile doğdu.
Filmi iyi izlemişsin. :D O yıllarda öyleydi şimdi Netflix izlemek yeterli.Böyle şeyler söyleme yoksa Mihawk'ın poster götürmediğini düşünmeye başlayacağım. :S

Filmi iyi izlemişsin. :D O yıllarda öyleydi şimdi Netflix izlemek yeterli.Böyle şeyler söyleme yoksa Mihawk'ın poster götürmediğini düşünmeye başlayacağım. :S
Poster bahane, parti şahane... O kadar içki içip partiledikten sonra ne yapıyolar sanıyosun? :fool:
Kimseyi yakıştıramadım ben bu bebeye.

Hancock X Mihawk ama o belli ;)
Olabilir Hancock'la Mihawk. Bilemedim tam, Mihawk'a da kimseyi yakıştamıyorum :p

3 tane oy kullanma hakkımız varmış, süper. Benim de tam olarak üç tane tercihim vardı;

Usopp-Kaya,
Mihawk-Perona,
Bege-Chiffon

En yakıştırdıklarım bunlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık