Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En İyi Canlandırılmış Marvel Karakteri

En İyi Canlandırılmış Marvel Karakteri

• Kullanılan toplam oy
    69
Thor bence ilk sırada .
Stark ikinci sırada.

Wolvi de demek isterdim ancak çizgi romanda 1.60 boyundaki aşırı kıllı birini, Hugh Jackman gibi insan irisi ve karizma biri her ne kadar iyi yansıtsa da orijinalliği bir nebze bozuluyor .

RDJ, Hugh, Tobey falan zaten denmiştir. Ben Chris Evans'a da hakkını vermek isterim. Çok iyi canlandırdı Kaptan Amerika'yı.

Gerçek bir vatansever gibi taşıdı o kalkanı.

Son düzenleme:
Thor bence ilk sırada .
Stark ikinci sırada.

Wolvi de demek isterdim ancak çizgi romanda 1.60 boyundaki aşırı kıllı birini, Hugh Jackman gibi insan irisi ve karizma biri her ne kadar iyi yansıtsa da orijinalliği bir nebze bozuluyor .
Zaten oyunculuk burada başlıyor adam 1.60 lık kıllı karakteri alıp çoğu kişiye o cüssesi ile benimsetmesi oyunculuğunu ve karakteri canlandırmasının başarısını yansıtmış olmuyor mu:oops:

Zaten oyunculuk burada başlıyor adam 1.60 lık kıllı karakteri alıp çoğu kişiye o cüssesi ile benimsetmesi oyunculuğunu ve karakteri canlandırmasının başarısını yansıtmış olmuyor mu:oops:
Ben daha çok çizgi romandaki tasviriyle sinemaya uyarlaması en başarılı kim diye yorumladım . Yoksa HJ’nin oyunculuğuna diyecek sözüm yok . Wolviyi de çok iyi oynuyor . Ama orijinalinden biraz farklı yansıtıldığı için öyle yazdım.

Bunların çoğu role çok iyi yakışıyor. Ama seçmek gerekecekse mecburi wolwerine hugh başa yazarım. Green goblini de oyuncudan dolayı çok beğeniyorum. Spiderman cocuklugumun duygusallık ağır basıyor.

Seçmek gerçekten çok. Çoğunu beğeniyorum :oleyo2:

Burada karakteri kendisiyle özleştirdiklerimizi mi yoksa kurgulanmış karaktere iyi oturanı mı seçeceğiz?

Bence karakteri kim oynar diye düşündüğümüzde Tony Stark'ı RDJ'den - Wolverin'i Hugh Jackman'den başkasının canlandırmasını hayal edemiyorum. Şu oynar diyemiyorum ama mesela Captan'ı canlandırsa sırıtmayacak bir düzine oyuncu var.

Karaktere iyi oturan kısmındaysa listedekileriden hepsi iyi canlandırsa da yine RDJ, Ryan Reynolds karakterlerin orijinallerini çok iyi yansıtmışlar diye düşünüyorum.

O yüzden üçünü seçeceğim.

Burada karakteri kendisiyle özleştirdiklerimizi mi yoksa kurgulanmış karaktere iyi oturanı mı seçeceğiz?

Bence karakteri kim oynar diye düşündüğümüzde Tony Stark'ı RDJ'den - Wolverin'i Hugh Jackman'den başkasının canlandırmasını hayal edemiyorum. Şu oynar diyemiyorum ama mesela Captan'ı canlandırsa sırıtmayacak bir düzine oyuncu var.

Karaktere iyi oturan kısmındaysa listedekileriden hepsi iyi canlandırsa da yine RDJ, Ryan Reynolds karakterlerin orijinallerini çok iyi yansıtmışlar diye düşünüyorum.

O yüzden üçünü seçeceğim.
Güzel yorum. Gerçekten de karakterlerin canlandırma zorluğu açısından klasman farkı var. Kaptan Amerika çok düz bir karakter. Klasik iyi adam işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık