Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En iyi Batman Arkham Oyunu

En iyisi?

• Asylum

Kullanılan: 2 12.5%
  • City

Kullanılan: 8 50.0%
  • Origins

Kullanılan: 1 6.3%
  • Knight

Kullanılan: 2 12.5%
  • Hepsi en iyisidir

Kullanılan: 3 18.8%

• Kullanılan toplam oy
    16
Cloudbuster tank mıydı. Şu 6 tane kobra tankından sonra ortaya çıkan arkham knightın kullandığı . Saçma derecede zor olmuş ve geçebileceğimi düşünmüyorum. Oyun çok kolay bir oyundu. Bu kısmı geçmek için easy ye aldım yine fayda yok.
Hatırladım o bölümü. Nasıl geçtim hatırlamıyorum ama bir kaç saat takıldığımı hatırlıyorum. Ne diyeyim Allah sabır versin

Aldığım her tavsiyeyi ve bulduğum her çözümü denedim fakat Arkham Knight'ı profil fotoğrafımda gördüğünüz hatayı almaktan kurtaramadım.

Daha önce karşılaşan yada şundan kaynaklanıyor olabilir dediğiniz bir öneri varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

Win11 kullanıyorum ve ekran kartım AMD yani NVidia ayarları yok.

Bütün oyunlarını oynamış biri olarak hepsinin top seviye oyunlar olduğunu söylemekle beraber gerek senaryosu gerek karakter çeşitliliği gerek ambiyansı olsun her şeyiyle arkham citydir.Sırf joker-Hugo strange ikilisinden joker-penguin-freeze-clayface ve hugo strange-ras algul taraflarına geçis bağlantı ve batmanın her 2 taraf tarafından sıkıştırıldığı ve jokerin unutulmaz vedasıyla oynamaktan en zevk aldığım oyun olmuştu.Ancak şunuda belirtmek lazım asylumunda yeri ayrıdır knightaki poison ıvynin sahneside ayrıdır originsdeki bane frekanslarıda ayrıdır hepsinin kendi içinde ayrı ayrı zirveleri var fakat bütüne bakınca şüphesiz arkham city.

Benim için Batman Begins’dir.

Bence Batman Begins en iyi Batman oyunudur, ilktir, öncüdür.
Şimdi fark ettim de 2020’de de aynı görüşü bildirmişim :D

Aldığım her tavsiyeyi ve bulduğum her çözümü denedim fakat Arkham Knight'ı profil fotoğrafımda gördüğünüz hatayı almaktan kurtaramadım.

Daha önce karşılaşan yada şundan kaynaklanıyor olabilir dediğiniz bir öneri varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

Win11 kullanıyorum ve ekran kartım AMD yani NVidia ayarları yok.
Win11’de genel bir sıkıntı var. Ben de geçen Rockstar Games Launcher’e giremiyordum, dolayısıyla GTA5’e de giremedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık