Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Baba

Valla anketteki karakterlerin çoğu kendi bazı doğruları uğruna çocuklarına gereken zamanda gereken sevgiyi veremeyen kişiler.Hep sorunlu baba - oğul ilişkisi olan karakterler neredeyse.Aynı itachinin sasukeye yaptığına benzer hareketler sergilemişler.İçlerinde İsshin bile öyle ama diğerlerine göre çok daha az.

İlk seçenekteki babanın bulunduğu seriyi izliyorum.Oğlu babasını şu an hiç sevmiyor mesela arada çok mesafe var :D Ancak aşılacak ve çok iyiye doğru gidecek gibi duruyor.Kime oy versem bilemedim.İsshin melek gibi gözüktü şunların yanında gözüme :D Oğlunu Garpa emanet eden salaklarda var işte :D

Tabikide WB.
Bu anketteki karakkterleri de getirin,. Hepsi WB'ye baba büyüksün der ve çekilir kenara.,
Hatta bir ara Roger, WB'ye "babacığım, benim raftel var ya, onun yerini sana söyleyeyim" demişti.

Deli Paşa

Isshin'in üzerine tanımam abi. Üç çocuğu tek başına büyütmek kolay değil. Annelerinin yokluğunu hiç hissettirmeden büyüttü üçünü de.

1stBlood

Yazıların çoğunu okudum da Yarbay Hughes yazılmaması şaşırttı.Bence 10 numara baba-eş'ti adam.

Not: Ayrıca konularını özlemişiz. Sen bi arada kayboldun ortalık MW'ye kaldı.Çok kötü günlerdi :respect:
Ya bu sengokuda çok kalleş adam be.Beyazsakalı adice bıçaklattı.Hiç ayrıntılara dikkat etmemişim bunca zaman boşa akainuyu suçladık. :D Bence marco son savaşta bunu dövmeli intikamını almalı.Keçisini de kesip yerler artık :D

Ya bu sengokuda çok kalleş adam be.Beyazsakalı adice bıçaklattı.Hiç ayrıntılara dikkat etmemişim bunca zaman boşa akainuyu suçladık. :D Bence marco son savaşta bunu dövmeli intikamını almalı.Keçisini de kesip yerler artık :D
Ne olmuş yani büyük adam olamadıysak. Çocuğumuzu da bırakıp hayallerimizin peşinde koşmadık ya!!

Goku bildiğin şam babası ne babalığı olmuş :D Eve kadın bakıyordu,yemeğiydi falan hep Chi chi'deydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık