Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En İlginç Yönünüz?

Herşeyi gereğinden fazla umursamama. Olsun ya nolcakcılık. Yok ya sevgili olmasa da olur para olmasa da olur ... olmasa da olurculuk. Aşırı rahatlık.

WoLFy

Milletin hissettiği fiziksel acıyı ruhsal olarak hissetmek diyebilirim :/

Sylar

Aklıma bir an için küçük bir şey takılsın birden donup kalırım yaptığım işi bırakıp onun hakkında uzun süre düşünürüm.

Günün 24 saati aralıksız hayal kurabilirim. Şizofren olcam yakında. Bide aşırı derecede duygusalım erkeklere göre. Duygusal demiyimde acı çeken karınca bile görsem dayanamam. Özellikle yavru olan hayvanların filan acı çekişini görsem ağlarım. Hatta böceklere filan basmiyim diye yere bakarak yürürüm hep. Başkada varda saymakla bitmez :D
Sen kendi manganı yapmak istiyodun değil mi? :)

Bilgisayar başında arada L gibi oturuyorum:oleyo:.
Gördüğüm,duyduğum şeyleri aradan yıllarda geçse unutmam özellikle insanların yüzlerini bir kere görmem yeterlidir fiziksel olarak ne kadar değişirse değişsin.
Her konu hakkında ufakta olsa bir bilgim olmalı kendi eksik hissetmek rahatsız ediyor özellikle girdiğim ortamlarda.
Ve en yaygın olanı hayal kurmak :D

Derdimi en yakın arkadaşımla bile paylaşmamam.Ortaokulda da böyle oldu bu şuan üniversitede de aynı.
Hiçbir zaman insanlara güvenemedim.Ne kadar yakın olursak olalım içimi dökemiyorum kimseye.Ehh içine at at sonrası pek iyi olmuyor.22 yıllık içe atım var işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık