Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En İlginç Yönünüz?

Bazen karşımdakinin duygularını yaşıyorum istemeden. Mesela TV'de saçma sapan yalan dolanlı entrikalı Türk dizilerinden olayın içindeymiş gibi rahatsız olurum izleyemem :) "Cringe" denen durumu çokça yaşarım yine izlediğim şeylerde, ekrandakinin yerine utanırım diyeyim yani :D Bi de dilenciler falan para istediğinde inanılmaz rahatsız olurum. Sanırım çok gururlu biri olduğum için yine kendimi onun yerinde hissediyorum ve kaldıramıyorum. Hayatta en rahatsız olduğum durumlardandır.

Bazen karşımdakinin duygularını yaşıyorum istemeden. Mesela TV'de saçma sapan yalan dolanlı entrikalı Türk dizilerinden olayın içindeymiş gibi rahatsız olurum izleyemem :) "Cringe" denen durumu çokça yaşarım yine izlediğim şeylerde, ekrandakinin yerine utanırım diyeyim yani :D Bi de dilenciler falan para istediğinde inanılmaz rahatsız olurum. Sanırım çok gururlu biri olduğum için yine kendimi onun yerinde hissediyorum ve kaldıramıyorum. Hayatta en rahatsız olduğum durumlardandır.
https://nbeyin.com.tr/ayna-noronlar-ve-davranislarimiz/

Bazen karşımdakinin duygularını yaşıyorum istemeden. Mesela TV'de saçma sapan yalan dolanlı entrikalı Türk dizilerinden olayın içindeymiş gibi rahatsız olurum izleyemem :) "Cringe" denen durumu çokça yaşarım yine izlediğim şeylerde, ekrandakinin yerine utanırım diyeyim yani :D
Duygular akılla hareket etmiyor, kurgusal bir eser okuduğunda veya izlediğinde olayın kurgu olduğunu anlayamayıp harekete geçiyor. Ayrıca duygular bulaşıcıdır; ağlayan bir insanın yanında üzülmek, mutlu ve coşkulu insanların yanında canlanıp gülmek bundan kaynaklanıyor.

Kendimden örnek vereyim: Seride Luffy rest çektiği zamanlar gaza geliyorum :) Going Merry'nin yakılış sahnesi bana saçma gelmesine rağmen duygulandım, sonra noluyo lan bana dedim geçtim sahneyi :D Lisede İngilizce dersinde sefiller kitabının sonunu okudum, derste olmasam hüngür hüngür ağlayacaktım, zor tuttum kendimi :D

Bende de var bu durum. Küçükken Yeşilçam filmlerinde aşağılanma ve tecavüz sahneleri filan çıkınca odadan çıkar giderdim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık