Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En İlginç Yönünüz?

Genel olarak herkesten her konuda cins muamelesi görürüm. Haksız da değiller zaten pek normal bi hayatım olduğu söylenemez. En öne çıkanı hep uyku oldu. Günümüzde artık gençlerin çoğunun gecesi gündüzü ters dönmesine rağmen benimkisi her dönem absürtlüğünü korudu. Onun dışında aklıma gelenler; Hitman gibi yürüyorsun diyenler var, anne-babamın bile içtiği bardaktan içmem, zayıf ve gözlüklü olmama rağmen sporla aramın çok iyi olmasına ya da kuvvetli, çevik olmama genelde şaşırırlar :D vs.

Arkamdan biri dursa da işeyebiliyorum.

Kapalı alanda dahi yağmur yağıyormuş gibi görebilirim. Bilgisayar ekranına bile baksam yağmur damlasından da küçük ve ince olan sayısız çizginin kayıp gittiğini görüyorum öyle. Bana epey saçma geliyor gerçi.
Uzun süreli ve sabit bakışlarda mı oluyor bu? Bu arada keşke dikkatin bozulsa dahi kontrol edilebilen birşey olsa hayal gücü. Şöyle bilinç altından bi asistan yada ne bileyim şimdilik rafa kaldırılan akıllı gözlük gibi stabil çalışan gerçek zamanlı kullanıcı arayüzü falan hayal edebilsek :/

Yok hep değil de deşarj olmam lazım.O an çalan bir Müzik ve doğru ortamla olabilir mesela, hayal kurmak gibi değil ama kendiliğinden olan bir şey.

Çok uykulu olduğum zamanda söylediğin şeyi yaşadım onunda farkındayım ama öyle bir şey değil :D Benim arada bir başıma gelen o olay daha ürpertici bence.Bazen tüylerim diken diken olur.
Peki şey oluyoe mu, mesela bir arabadasın yanızdan hızla bir tır geçti veya arabalar yüksek hızda trafiği delip geçti. Bi anlık aksiyon gerçekleşmesini istediğin veya hayal ettiğin oluyor mu? Ne bileyim bi bida trafik karışıyor, zincirleme kaza oluyor, çarpma anında veya çarpmadan önce kurtulmak veya kurtarmak için çözüm arıyorsun. Kaçış senaryoları oluşturuyorsun vs. Sonra gerçekliğe dönüyorsun 10 saniye geçmiş.

Arkamdan biri dursa da işeyebiliyorum.
Yanında?
Uzun süreli ve sabit bakışlarda mı oluyor bu? Bu arada keşke dikkatin bozulsa dahi kontrol edilebilen birşey olsa hayal gücü. Şöyle bilinç altından bi asistan yada ne bileyim şimdilik rafa kaldırılan akıllı gözlük gibi stabil çalışan gerçek zamanlı kullanıcı arayüzü falan hayal edebilsek :/
Görmek için bakmam yetiyor sadece. Misal şu an bu kelimelerin üzerine yağıyorlar ben yazdıkça.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık