Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En İlginç Yönünüz?

İki kaşımı da tek başına kaldırabiliyorum. Ayrıca her yeni tanıştığım insana yaptırdığım parmaklarla yapılan bi el hareketim var. Ben o hareketin süresini istediğim kadar uzatabilirken, tanıdıklarımdan şu ana kadar bunu yapabilen 3 insan oldu ama 10 sn geçmemiştir hareketin bozulması. İlginç olan yönüm bu hareketi yapabilmem mi yoksa yaptırmam mı kararsızım.

İki kaşımı da tek başına kaldırabiliyorum. Ayrıca her yeni tanıştığım insana yaptırdığım parmaklarla yapılan bi el hareketim var. Ben o hareketin süresini istediğim kadar uzatabilirken, tanıdıklarımdan şu ana kadar bunu yapabilen 3 insan oldu ama 10 sn geçmemiştir hareketin bozulması. İlginç olan yönüm bu hareketi yapabilmem mi yoksa yaptırmam mı kararsızım.
İlginç olan şey bunun ilginç olduğunu düşünmen bence.

Çıtlatılabilecek her yeri çıtlatabiliyorum :(
Son marifetim leğen kemiği civarını çıtlatabilmek :(
Rekorum ise sol elimin orta parmağını ardarda 70 kez çıtlatmak :(
Ek olarak;
Kulak kulağa gelirsek kulağımdan da ses çıkartabilirim ve duyarsınız. Yoksa zaten ne kulak öpüştürcem. Manyaklara bak. :(

Bu konuyu yeni gördüm , forumda harbiden uzaylılar varmış haklıymışım.

En ilginç özelliğim insanları sinirlendirerek eğlenmek.
Başkası adına utanmak.

Son olarak saçlarım her gün yağlanır her gün yıkarım bir sonraki gün tekrar yağlanır , araştırdım çok zeki insanların saçları çok çabuk yağlanırmış. :rolleyes: Tabi bu yağın etkisini göremedik hala lise mezunuyum hıa...

Sağ ayak bileğimi sonsuza dek çıtlatabilirim. Hiç çıtlamadığı olmadı. Come vs.
Bende yapabiliyomuşum onu şu an denedim ve her yaptığımda çıtlıyo. Olay çıtlamaysa kapışabilirim bende. Vücudumdan çıkan çıtlama seslerine dehşete düşüyor insanlar.
Oo çıtlama şenliği var desenize. Orkestra kurup "Dünyanın En İlginç Orkestrası" olarak para kazanalım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık