Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Havalı Shounen Ana Karakteri

Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    228

Roronoa Zoro

Cool deyince kafamda çağrışan Kenshin, etkileyici dense Edward, güzeli sorulsa Luffy derdim.
Ulan kimi unuttuk :( :
Onizuka varken kimse Gintoki diyemez.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Listeden sadece Luffy ve Toriko'yu yakinen tanıyorum. İkisi de bana cool gelmiyor. Cool olabilecek tek kişi Jonathan Joestar benim açımdan. Fotosunu da koyalım da alem karakter görsün.

Herkesin cool'u kendine elbet ama h.haki kullandığı zamanlar hariç Luffy bildiğin çocuk. Cool bulan olabilir ona lafım yok ama bu çoğunluk olmamalıydı normal şartlarda. Adam ev sahibi konumunda yoksa Luffy Naruto'dan, Goku'dan çok mu farklı biri. Korsan fan temasındaki bir forumda şu anketlere korsan koymasak keşke. Neyse Kenshin'im var en azından, ona attım zaten.

Birde bahsedilmemiş ama Dünyaları yok edip dünyaları yaratan adamı es geçmeyelim. Zirveye oynaması gerekir esasen. Eksik kalmasın bırakayım buraya.

Ben onun mangasını yarıda bırakmıştım film birebirse filmi izleyeyim bari?
Sende yapabileceğin en kötü şeyi yapmışsın:p Animesi ortalama, ovası iyidir ancak konu olarak ikisi toplamda Manga'nın yarısından az biraz fazlasını içerir. Mangası belki en iyi manga diye tartışılabilir. O sınıfın mangası yani. Mangayı es geçme oku kesinlikle. Daha çok olay dönüyor mangada yarılardan sonra.

Filmleri ise belkide Live Action olayının zirvesidir. Üçlemesi gerçekten güzel. Hani insan garipsemiyor o kadar kişiyi tek başına almasını, o dövüşleri falan iyi yapmışlar ama tipler sırıtıyor tabi. Birde film manga'dan epey farklı. Kendi senaryosu var. Genel hatları aynı sayılabilir ama dedim ya film için kendilerine göre yazmışlar hikayeyi ama iyi yapmışlar.

Kenshiro karizmanın ve coolluğun vücut bulmuş halidir. Diğer karakterler belki ciddileştiklerinde cool görünebilirler ancak Kenshiro serinin tamamında ciddidir ve her zaman cool ve karizmadır. :cool:

Gintama'da denk geldin ama bilmiyordun tabii:D

En kral hareketinide ekleyeeyim:respect: Jojo'yu da hatırlatıyor...
ATATATATATATATATAT
Araki Hokuto no Ken'den esinlendiğini söylemişti zaten. Jonathan ve Joseph'in tipleri de Kenshiro'ya benziyor.

@Smoker
Jonathan'ı seven pek fazla kişi yoktur. Efendi biri olduğu için sanırım :D Jotaro hakkında düşünceniz nedir hocam?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık