Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Güzel Alan Saldırısı

Hepsinin arasında çok kaldım.Hangisine yakalanırsan yakalan kaçma ihtimalin çok düşük.
Oyum Akaiunuya gitti.

Görsel olarak Enel, Beyazsakal ve Akainu'nun saldırıları en ihtişamlı olanlar bence, elektriği daha çok sevdiğim için oyum Enel'e gitti.

Not: Yeni seçenekleri ekledim ankete.

aokiji nin bütün körfezi dondurması da eklenebilir bence.herkesi dondurabilme gücü.luffy nin bile olduğu listeye hayli hayli girer:D

Bittabi ki yine benim karakterim unutuldu, yok sayıldı. Ankarada Mansur Yavaş'a atılmış bir oy muamelesi gördü. Ama ben bu karakteri kendime favori olarak seçerken bunlarla karşılaşacağımı biliyordum. Biz bu karakterin fanları olarak (Evet tek kişiyim aslında) kefenimizi alarak çıktık yola.
İşte one piece evreninin en babayiğit, en "vay babanın düşmanları ölsün" dedirtici en zoronun hakisiyle kıyaslanası alan saldırısı:
:gamyon:

Mesele baş kahramanı sevmek, abartılan karakterlere hayran olmak değildir, Bizim davamız bir karakteri mangakaya inat sevmektir.

Bege'ye ya da mafya'ya bağlı bir mes'ele değil. Yaratıcıları tarafından hakları yenmiş, insanların pek de önemsemediği, fakat sırf onlara önemsememeleri gerektiği söylendiği için önemsemedikleri karakterleri severim. Bege'ye gelince bana göreoldukça yüksek potansiyeli olan bir meyvesi var. Bu adam franky'nin general cannon'undan ya da pasifistaların lazerlerinden yüzlercesini vücuduna yerleştirip aynı anda ateşleyebilecek bir potansiyele sahip. Ama tabii bu durum okyanus ötesi Eichiro oda'ların işine gelmiyor.

Magellan, Mihawk, Luffy, Akainu.. Bunları geçelim.

Eğer bir ''alan'' dan bahsediyorsak Wb tartışmasızdır. Ancak alana ettiği etkiden bahsediyorsak ''ursus shock'' en iyisidir bence. Neden ?

Ryuusei kazan'dan kaçabilirsiniz. Çünkü yumruklar arasında çok fazla mesafe var.
Entei çok etkili bir saldırı ve alanı da çok geniş. Ama bence ursus shock entei'nin alevlerini dağıtabilecek patlayıcılığa sahip bir saldırı.
Enel'in saldırısı da ryuusei kazan gibi. Arasında çok fazla mesafe olduğundan her noktaya etki eden bir saldırı değil ve kaçılabilir.

Diğer saldırılara gelecek olursak;

Venom demon, ne kadar alana ulaşabildiği meçhul.
Kizaru'nun yasakani no magataması çok iyi. Kuzan da ankette olmalıydı. Hatta burda olmayı Akainu'dan çok daha fazla hak ediyor.

Netice olarak yasakani no magatama ile ursus shock en iyi ikilidir bence. Kizaru'nun Kuzan'ın buzlarını saniyesinde kırması ve denizin çok altına bile ulaşması bu alan saldırısının ne kadar muazzam olduğunu gösteriyor zaten. Ancak ursus shock'un en sevdiğim yanı, içerisine aldığı alan içindeki her şeyi parça pinçik edebilmesi. Şok dalgalarının yayılmadığı ya da etki etmediği iğne kadar yer bırakmadan yayılıyor o alan içerisinde. Belki Kizaru'nun saldırısı daha etkili olabilir ancak görsellik olarak da Kuma kandırıyor sanırım beni biraz. O yüzden en etkili alan saldırısına Kuma'nınki diyorum.

kör topal

Eğer CC'nin o oksijensiz bıraktığı saldırısını büyük bir alana uygulama yeteneği varsa (ki ustalaşsa yapabilir) bence en ölümcül ve en güçlü meyvelerden biri olurdu. Tabi bunların dışında KUMA. Adama bir saat verin tüm havayı sıkıştırsın yemin ediyorum 2 3 adayı haritadan silebilir. Adam tam hayvan. Adam öyle biri ki canı pahasına savaştığı bir savaşta kıl payıyla yense bile kendi acısını çekip düşmanına verebilir kendini ışınlayabilir. O meyve olağanüstü. CC'nin öyle bir gücü olmadığı için bence Kuma.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık