Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Logia

Logialar'ın En Kudretlisi Hangisidir?

• Kullanılan toplam oy
    62

MuzluYulafEzmesi

Listede Yıldırım, Ateş, Kum, çamur, duman gibi meyveleri rahatça eliyorum.

Magma meyvesi en vahşet yetenek bana göre.

Soğutma meyveside çok bitirici bir meyve. Buzla kaplayıp 1 yumruk attın mı adamın uzuvları rahat yok oluyor.

Ceasar'ın meyvesi ise belli alanda çok tehlikeli. Yanına yaklaştığında oksijeni ortadan kaldırabilme yeteneği mevcut, bunun dışında çok çok tahrip gücüde var gazlı patlama atakları olsun, gaz kılıcıyla alevli gaz saldırıları yapabilmesi olsun var yani daha.

Bunlar ilk başı çeker diye düşünüyorum.
Magma Meyvesi'nin Hakiye karşı neler yapabileceğini görmedik ama hasar verme potansiyeli en yüksek Logia muhtemelen . ( Yıldırım Meyvesi'nin gücü Enel'den dolayı az değilse ya da hikaye kurbanı değilse )

Valla ben bu Enel konusunu yeterince tartıştım. Wiper gibileri 80 milyon volt atağıyla yeniliyorsa 200 milyon voltla Vergo mu yenilecek? Neyin mantığı bu?

Adamın sınırı 200 milyon voltmuş, 80'i Wiper'a yetiyor anca işte. Sanji'nin sigarasını yakıyor, arcta dalga geçmeyen adam kalmadı kendisiyle.

Kısılmış güç bariz yani. Hakinin logia saldırısını etkisi olduğunu sanmıyorum en azından Enel'in milyon volt ataklarına.

Neysem çok tartıştım zaten Enel'dende meyvesindende bir cacık olmaz.
Amaru formu güçlüydü baya işlemeyince göremedik.Koca ana bile yıldırımla kendinden geçiyorsa çoğu adamı şöyle bir sarsar yani.Zeus'tan zayıf olmasına imkan yok o meyvenin.

Amaru formu güçlüydü baya işlemeyince göremedik.Koca ana bile yıldırımla kendinden geçiyorsa çoğu adamı şöyle bir sarsar yani.Zeus'tan zayıf olmasına imkan yok o meyvenin.
Zeus Big Mom'ın en önemli silahı yahu, kendi ruhundan parça vermiş. Enel'in dittiri dottan meyvesi onun yanında ameleninde amelesi s.nuğu kalır. Ki o bile Orochi gibi tırt karaktere birşey yapamıyor düşün.

Bm'yi çarptıda ne olduki? Big Mom kendi icat ettiği güçlü buluttan atak yedi yinede bana mısın demedi. Wiper'ın dayandığı yıldırımlar Big Mom'ın silahından güçlüymüş :hhh:

Zeus Big Mom'ın en önemli silahı yahu, kendi ruhundan parça vermiş. Enel'in dittiri dottan meyvesi onun yanında ameleninde amelesi s.nuğu kalır. Ki o bile Orochi gibi tırt karaktere birşey yapamıyor düşün.

Bm'yi çarptıda ne olduki? Big Mom kendi icat ettiği güçlü buluttan atak yedi yinede bana mısın demedi. Wiper'ın dayandığı yıldırımlar Big Mom'ın silahından güçlüymüş :hhh:
Bulut bir kere içini döküyor ondan sonra şarjı bitiyor.Meyvede öyle birşey yok işte.Law da bir kere Counter shock çakıyordu ikinciye pili bitiyordu.Enel arka arkaya yapabilir.O arc Luffy'e yaptı da zaten ama işlemedi.

Meyvenin hakkını vermiyor.Hakkını verse böyle düşünmezdin.

Yoksa meyve amiral meyvesi yani.Kizaru da ışınla deldiğinde kalkıp geziyorlar ona bakarsan.Adamın mangasında bu şekilde.200 milyon volt işini bitirdi mi bitirdi diye bakıyor çizip geçiyor.Ki 500 milyondan az eden adamların da işini bitirir bence 200 milyon volt yada Amaru.Diğerlerini de etkiler az çok.

Orochi sahnesini tam hatırlayamadım.Birde Wiper diye küçümseme o arcta Zoro'ya eşit bir adamdı bence baya güçlüydü.

Sigara olaylarına takılma sırf cool dursun diye çizmediyse ne olayım. :D

Bulut bir kere içini döküyor ondan sonra şarjı bitiyor.Meyvede öyle birşey yok işte.Law da bir kere Counter shock çakıyordu ikinciye pili bitiyordu.Enel arka arkaya yapabilir.O arc Luffy'e yaptı da zaten ama işlemedi.

Meyvenin hakkını vermiyor.Hakkını verse böyle düşünmezdin.

Yoksa meyve amiral meyvesi yani.Kizaru da ışınla deldiğinde kalkıp geziyorlar ona bakarsan.Adamın mangasında bu şekilde.200 milyon volt işini bitirdi mi bitirdi diye bakıyor çizip geçiyor.Ki 500 milyondan az eden adamların da işini bitirir bence 200 milyon volt yada Amaru.Diğerlerini de etkiler az çok.

Orochi sahnesini tam hatırlayamadım.Birde Wiper diye küçümseme o arcta Zoro'ya eşit bir adamdı bence baya güçlüydü.

Sigara olaylarına takılma sırf cool dursun diye çizmediyse ne olayım. :D
Cool mool yok. Sanji orada net bir şekilde '' DALGA GEÇTİ '' arkadaş anlamayacak birşey yok. Nami, Ussop defalarca kez Enel'İn ataklarından kaçabiliyor. Enel'İn ataklarının olayı yok Zoro ve Wiper 2 defa yiyip öyle yeniliyor bu milyon volt atakları.

Skypia Zoro'nun dengi olsa ne yazar Wiper? Wiper , Skypia'daki düz Luffy'nin dengi adam. Enel'İ tankladı geçti.

Hakinin olduğu evrende bir olayı yok Enel'İn. Herkes mal gibi bakmayacak Enel'in yıldırımları gelirken, Ussop ve Nami bile defalarca tepki gösterip kaçabiliyor yıldırım ataklarından.

Enel uzaktan yıldırım atıp herkesi öldürür kafası işe yaramaz yani bu evrende, Geppou'nun Soru'nun olduğu evrende Enel'in yıldırım hızınında bir olayı yok op evreninde.

Bu konuda netim Enel'inde meyvesininde çöp olduğu konusunda.

Ayrıca ödüller gücü oluşturmuyor, çok düz mantık o. Geldiğimiz şu noktada ödüllerle güç oluşturma. 26 milyonluk adam 55 milyonluk adama oturduğu yerden tek atıyor. 200 milyon ödüllü 2 karakter arasında inanılmaz güç farkı var ( Killer, Bartolomeo, Caribou, Coribou, Bellamy bunların hepsi ayrı seviyedeler ) .

Mevcut ödüllerle bir güç oluşturma yani. Bellamy'nin tokatlayacağı karakter Enel.

Şu Eneli ve meyvesini gömenleri gördükçe gülüyorum. Kizaru o kadar supernova deldi ışık hızında vurdu ne oldu hepsi yaşıyor. Akainu, Curiel'i yakıyor ne oluyor öldürebiliyor mu bir hasar var mı? Yok. Geçiniz arkadaş yok goro goro zarar vermiyor muhabbetini. Bayıltıyor mu etki ettiğini bayıltıyor bu kadar. Bu mangada ölmesi gereken biri yoksa hiç bir meyve öldürmez sadece etkisiz hale getirir. Bir tek Aokiji'nin meyvesi bu konuda istisna olabilir.

Şu Eneli ve meyvesini gömenleri gördükçe gülüyorum. Kizaru o kadar supernova deldi ışık hızında vurdu ne oldu hepsi yaşıyor. Akainu, Curiel'i yakıyor ne oluyor öldürebiliyor mu bir hasar var mı? Yok. Geçiniz arkadaş yok goro goro zarar vermiyor muhabbetini. Bayıltıyor mu etki ettiğini bayıltıyor bu kadar. Bu mangada ölmesi gereken biri yoksa hiç bir meyve öldürmez sadece etkisiz hale getirir. Bir tek Aokiji'nin meyvesi bu konuda istisna olabilir.
Adı üstünde süpernovalar dayanmış. Adı üstünde Beyazsakal'ın tümen komutanlarından Curiel o. K.öı kırık Wiper ile tee skypia'daki Zoro değil karşısındaki adamlar.

Karşılaştırman bir tuhaf olmuş.

Adı üstünde süpernovalar dayanmış. Adı üstünde Beyazsakal'ın tümen komutanlarından Curiel o. K.öı kırık Wiper ile tee skypia'daki Zoro değil karşısındaki adamlar.

Karşılaştırman bir tuhaf olmuş.
Yav ne diyorsun aynı Akainu simite çevirdi Ace'i Wb'ninde beynini tıraşladı. Curiel'se yerde yatıyor çünkü ölmesine gerek olmayan bir karakterdi.
Işık hızında vuran birinin Drake'in vücudunun üst tarafını böyle gerçeklikten silmesi gerekirdi. Adamlar yerde yattılar sonra kaçmışlar ada da amiral olmasına rağmen. Çok uzunda baygın kalmamışlar yani. Amiral ayarında bir karakter böyle bir meyveyle supernova öldüremiyor yada sakatlamıyorsa ezik o zaman senin mantığınla. Enel en azından amiral değil :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık