Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
Yonkouların üstün olma fikri niye zoruna gidiyor. Akainu hayranlığın düşüncelerini/fikirlerini etkiliyor.

WB'nin, Akainu ve diğer amiraller ile muhattap olduğunu hatırlamıyorum

Garp ise Roger'ın seviyesine hiçbir zaman ulaşamadı. Ulaşsa zaten Roger olmazdı.
WB muhattap değildi o yüzden mi yüzünün yarısı gitti ?
Garp dengi olamıyor madem Roger; defalarca birbirimizi ölümün eşiğine getirdik’ neden dedi?

O kadar taraflı mesajlar atmışsın hepsinin cevabı mangada saklı hepsini açıp bakabilirsin.

Potansiyel olarak Teach. O sebeple oyumu da Teach'e attım. Serideki en kaliteli kötü karakter ayrıca. Kaido filan aşırı low kalıyor karakter kalitesi olarak. Teach koltuğu devralacaktır.

Silinmiş Üye

Kesinlikle Teach.Beyazsakal'ın meyvesini alınca onun güçlerinini de aldığını düşünüyorum.

Youtube da ki teorilerde, en yüksek yonkou ödülünün Shanks'ta olduğu söyleniyor. Var mı bir duyumunuz?

editörler Kaido ve Bigmom’un 2 milyar üzerinde olduğunu Shanks’ın ise en yüksek ödüle sahip olduğunu söylemiş
Aslında bu Akainu'nun kendini niye durdurduğunu açıklıyor.Ayağı kayan imparator gelmedi sonuçta ödülü kalanlardan en yüksek olan tersi de en pis olan geldi.Jinbe bile anaya saldırıyor çekinmeden.Ana gelseydi saldırıyı devam ettirirdi bence öyle geliyor.

Bu Teach diyenleri gerçekten anlamıyorum. Sadece meyve ile olsa Enel'de yonkou olurdu. Teach'in Brütüslük yapmadan alabileceği yonkou yok. Teach şu an için seride 8 veya 9. güçlü karakterdir. Kaido>BM>Shanks=>Dragon=>Akainu>Mihavk>Garp>....... >Teach .
İm, grosei, Kizaru bunlar belirsiz bana göre.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık