Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Güçlü Espada Kimdir?

En Güçlü Espada Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    132
Aizen, İchigo'ya senin tüm savaşlarını ben planladım tarzında bir şey demişti. Büyük ihtimal o son formunu biliyordur. ayrıca sıralama güce göre değil, Reiatsu seviyelerine göre yapıldı. Yammy sıfır numara olmasına olmasına rağmen Baraggan'ı yenemezdi.

Stark sırf beklentiden dolayı birinci espada yapılmıș bence. Adam gerçektende hiç birsey yapmadan öldü gitti. Ayrıca ulqinin savaștığı ichigonun hollow formunun güç seviyesi aizenin base formundan güclüdür. Ulqi espadalar icinde en zor rakiple savastı bence. Barragan efsane bir yetenegi var ama zayıf noktası kendi saldırısı.

Ulqinin 2.salınımını aizen bilse hallibelin altında sıralarmıydı Ulqiyi? Bu sıralama iși zaten yaminin 0 numara çıkması ile anlamını yitirdi.

Sıralama reiatsu seviyesine göredir. Starrk’ın o konuda herkesten iyi olduğu ortada. Kendini bölmese çevresindekiler ölüyor. Hatta böldükten sonra bile ölüyordular Aizen onu bulduğunda.

Yammy de yiyip, içip yattıktan sonra reiatsusunu bi anda salıp güçleniyor. Devleşince çok reiatsusu oldu. Onun gördüğümüz hali güçsüz görünmüş olabilir ama sinirlendikçe daha da büyüyordu o. Gerçek gücünü biz görmedik.

Bi de starrk bişey yapmadı diyorsunuz da ne yapacaktı ki? Öldürse miydi kaptanları? 2 vs 1 atıp ezerek yeniyor daha ne yapsın. Gölgeden vurulmasa inmezdi o. Arkadan vurmayı defalarca denediler yemiyor.

Elimizde buna kesin bir cevap vermek için yeterli veri yok. Muhtemelen mangakanın numaralarla yapmak istediği de fanların tartışmasına sebep olup seriye olan ilgiyi arttırmaktı.

Ben çözümü buldum. Numaralandırmayı Aizen yaptı. Aizen karakterini de Kubo yarattığına göre espadaları sıralayan kişi de Kubo oluyo, yani sıralama doğrudur :):sapkali:

Sıralama reiatsu seviyesine göredir. Starrk’ın o konuda herkesten iyi olduğu ortada. Kendini bölmese çevresindekiler ölüyor. Hatta böldükten sonra bile ölüyordular Aizen onu bulduğunda.

Yammy de yiyip, içip yattıktan sonra reiatsusunu bi anda salıp güçleniyor. Devleşince çok reiatsusu oldu. Onun gördüğümüz hali güçsüz görünmüş olabilir ama sinirlendikçe daha da büyüyordu o. Gerçek gücünü biz görmedik.

Bi de starrk bişey yapmadı diyorsunuz da ne yapacaktı ki? Öldürse miydi kaptanları? 2 vs 1 atıp ezerek yeniyor daha ne yapsın. Gölgeden vurulmasa inmezdi o. Arkadan vurmayı defalarca denediler yemiyor.
Kaptanları öldürseydi gibisinden bir şey diyen yok. Eğer öyle düşünseydim kaptanlara eş gücü olan ichigonun ölümünü referans alarak değerlendirirdim. Asıl olay ichigonun ulqi ile savaştığı hollow formunun ne kadar güçlü olduğudur. İchigonun o hollow formu için base aizenden güçsüz diyen varsa bence tartışmaya gerek yok. Ulqi, ichigonun hollow formu için herhangi bir fikir belirtmediği halde onun reiatsusunu hissediyormuş gibi bahsettin bundan yola çıkarakta o zaman bir üst ligin adamı değil demiştin (ilk sayfalarda) ama manga sayfalarına baktım ulqi sadece görüntüsünden bir sonuç çıkarmaya çalışıyor o formuyla ilgili bildiği hiç bir şey yok. Starkkı ezmemin sebebi gösterdiği en ufak şeyler çok abartılıyor ama ulqiye gelince nedense numarası ön plana alınarak yorum yapılıyor ve çok tarafsız oluyor haliyle :D neyse ismi stark olan biriyle tartışmanın da anlamı yok sanırım.

Aizen, İchigo'ya senin tüm savaşlarını ben planladım tarzında bir şey demişti. Büyük ihtimal o son formunu biliyordur. ayrıca sıralama güce göre değil, Reiatsu seviyelerine göre yapıldı. Yammy sıfır numara olmasına olmasına rağmen Baraggan'ı yenemezdi.
Kaptanları yendikten sonra diyor.Reiatsun gelişti ulqi den sonra diyordu sanırsam.Daha sonra çükügo nun babası geliyordu işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık