Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    121
O Shanksin karakterinden ötürü bana göre.Tüm tayfayı yakın arkadaşı olarak görüyor.Ana ve WB gibi astı olarak değil.
Farklı bir açıdan bakarsak Shanks Marco ve Mihawkla direk muhattap oluyor.Beckman dahil olmuyor bu konuşmalara.Beckman o yüzden bu iki kişiden daha güçsüz gözüküyor bence.
Marco'yla direk muhattap olmasını direk referans alınacak bir şey olarak görmüyorumda "Shanks'ın karakteri böyle" kısmında haklısın aslında.Beckman çok kararsız kaldığım bir karakter benim.Sağ kollar arasındaki seviyesi ne olursa olsun şaşırmam aslında.Shiryu ilerde en güçlü olurda şu an ki güç sıralaması hakkında net bir fikrim yok.

@Reiper

Tabii işin o kısmıda var.: )

Artık gördük ki Katakuri değilmiş.İhtimaller iyice azaldı.Bana göre Katakuri en zayıf olandı hemen aradan çıkarıldı.Diğerleri çok daha güçlü olacaktır.Kaido'nun sağ kolu sanırım Jack değil o zamanlar öyle sanıyorduk o sağ kol tam azman olacaktır.Marco zaten malum yonko ile kapışıyor.Beckmann desen kaptanıyla ortak gibi her halinden güçlü olduğu belli.Shiryuu ise belki meyve yiyecek üzerine lanetli kılıç var elinde.Kan akıtmaktan zevk alan bir psikopat onu da çok güçlü göreceğiz gibi.Kata en zayıf halkaydı diğerleri gerçekten güçlü seçim yapmak baya zor gözüküyor.Ama yakında Marco ve Kaido'nun sağ kolunu görünce taşlar iyice yerine oturur.

Jack yüksek ihtimal sağ kol değil. Başka biri çıkacak Kaido'nun tayfasında. Beckman'ın en güçsüzleri çıkmasını bekliyorum forumun aksine :) Marco en güçlüdür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık