Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    121
Luffy kendisi diyor bizimle yolculuk yapan arkadaşımız diye. :/ Haydi anlıyorum anlamakta zorluk çekiyorsun da okuman da mı yok?

Bireyler gücünü konuşacaksak o zaman gemi dahil mi diye sorma. Luffy'e göre dahil olabiliyor.
Dostum kafan mı güzel?:D Eee dahil oluyor da nerede o geminin ismi tayfa listesinde? Anlamayan kişi açık ve net burada. Bir de zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorsun. Sen hala somut düşünme kısmındasın galiba. Soyut düşünmeye geldiğinde haber et de ona göre cümle kuralım.

Dostum kafan mı güzel?:D Eee dahi oluyor da nerede o geminin ismi tayfa listesinde? Anlamayan kişi açık ve net burada. Bir de zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorsun. Sen hala somut düşünme kısmındasın galiba. Soyut düşünmeye geldiğinde haber et de ona göre cümle kuralım.
Ben mangaya bakıyorum. Luffy açıkça maceralara çıktığımız dostumuz diye bahsetmiş. Bu evrende gemilerin ruhu, duygu sahibi oldukların, yaşadıklarınıı biliyoruz. Soyut düşünerek tayfadan değil mi diyelim yani. :/ Fantastik ve bir çok şeyin ruhu olduğu bir seride soyut diyerek tayfaya dahil edilmezmiş. :/

Ben mangaya bakıyorum. Luffy açıkça maceralara çıktığımız dostumuz diye bahsetmiş. Bu evrende gemilerin ruhu, duygu sahibi oldukların, yaşadıklarınıı biliyoruz. Soyut düşünerek tayfadan değil mi diyelim yani. :/ Fantastik ve bir çok şeyin ruhu olduğu bir seride soyut diyerek tayfaya dahil edilmezmiş. :/
Bak diyorum ki onlar olayın felsefesi. Onları her yerde görürsün zaten.Benim bahsettiğim ''tayfa'' kanlı canlı bireylerin oluşturduğu topluluk. Sen bana felsefeyle geliyorsun. Luffy'nin orada o sözleri hangi amaçla kullandığı belliyken ısrarla onu benim bahsettiğim tayfa olayına dahil etmeye çalışıyorsun. Aş bunları artık. Benim bahsettiğim tayfanın ne olduğu barizken bu kadar ısrar etmenin anlamı yok.

Ve de saydığın şeylerin ismi neden Luffy''nin bahsettiği tayfa listesinde yok diye sorduğumda ise cevap vermekten kaçıyorsun. Bal gibi sen de biliyorsun da işine gelmiyor işte. Neyse sıkıldım ben. Hadi tartışmayı sen kazandın. Tebrikler.

Bak diyorum ki onlar olayın felsefesi. Onları her yerde görürsün zaten.Benim bahsettiğim ''tayfa'' kanlı canlı bireylerin oluşturduğu topluluk. Sen bana felsefeyle geliyorsun. Luffy'nin orada o sözleri hangi amaçla kullandığı belliyken ısrarla onu benim bahsettiğim tayfa olayına dahil etmeye çalışıyorsun. Aş bunları artık. Benim bahsettiğim tayfanın ne olduğu barizken bu kadar ısrar etmenin anlamı yok.
Ben senin ne bahsettiğini anladım da bana gemi dahil mi diye soran sensin. Senin anlayışına göre mi cevap vereceğim, yoksa seriden kendi anladığıma göre mi? Cidden ilginç birisin ya. Hem soruyu soruyor hem de kendi kafasındaki şeye göre cevap bekliyor.. O zaman benim bahsettiğim tayfa ne diye sor. Ona göre cevap verelim.

Bu tayfaya kaptan,bayrak, gemi, börtü böcek falan dahil mi?
Şu soruya ne cevap verilir bilemiyorum yani. :/

Ben senin ne bahsettiğini anladım da bana gemi dahil mi diye soran sensin. Senin anlayışına göre mi cevap vereceğim, yoksa seriden kendi anladığıma göre mi? Cidden ilginç birisin ya. Hem soruyu soruyor hem de kendi kafasındaki şeye göre cevap bekliyor.. O zaman benim bahsettiğim tayfa ne diye sor. Ona göre cevap verelim.
Bu benim anlayışım değil. Tayfanın ne olduğu açık zaten. Sen ısrarla farklı şeyler buraya sokmaya çalışıyorsun.

Şu soruya ne cevap verilir bilemiyorum yani. :/
Neden bu şekilde sorduğumun cevabı senin konu ile alakalı mesajında. WB ve ödül ile alakalı olan. WB ve ödül durumunu söyleyen kişi benim. Hani olaya bu şekilde uzaktan uzaktan laf atarak girdiğinde ne yapsaydım? Kollarımı açıp beklese miydim?

Ve de saydığın şeylerin ismi neden Luffy''nin bahsettiği tayfa listesinde yok diye sorduğumda ise cevap vermekten kaçıyorsun. Bal gibi sen de biliyorsun da işine gelmiyor işte. Neyse sıkıldım ben. Hadi tartışmayı sen kazandın. Tebrikler.
Kazandım. Tartışma o yüzden yapılır zaten.

Luffy'nin bahsettiği tayfa listesi ne? Listede yok diye diğer sözünü es mi geçelim? Adam bal gibi tayfadan görüyor işte. Senin felsefesi demen bu gerçeği değiştirmiyor. Hayır, şu konuyu tartışmak bile aşırı saçma bir şey. Neyse ben ruhu olan bir şeyi, duygusu olan ve maceralar yaşamış bir şeyi tayfadan görüyorum. Soyut diyerek yok sayamam. İyi forumlar sana.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık