Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    121
Eğer Kata en güçlü olmasaydı Luffye karşı savaştırılmazdı gibi geliyo ve diğer sağ kollardan kralların hakisini beklemiyorm. Kata biraz daha çok yönlü gibi bu yüzden Kata dicem ama mantıklı bakınca Beckman da baya güçlü çıkçak gibi. Bu Kata fan olma zamanı galiba

Bence Shiryu'yu hafife almamak lazım. Mevzuya kaotik bir girişi olacak diye düşünüyorum. (Bu arada o elemanı hiç sevmem.)
Shiryu'nun Zoro'nun final rakibi olduğu bir senaryoda bu listedeki herkesten maalesef güçlü olur zaten.Ben de hiç sevmem ama Zoro'nun final rakibi olacak çapı görmüyorum kendisinde de.Kendisiyle Sanji'nin kapışacağını düşünüyorum forumun aksine.

Shiryu'nun Zoro'nun final rakibi olduğu bir senaryoda bu listedeki herkesten maalesef güçlü olur zaten.Ben de hiç sevmem ama Zoro'nun final rakibi olacak çapı görmüyorum kendisinde de.Kendisiyle Sanji'nin kapışacağını düşünüyorum forumun aksine.
Amiraller, Mihawk ve hatta Gorosoeide ki ihtiyar kılıççı varken Shiryuu ancak rüyasında kılıç yalarken Zoro'nun final rakibi olur.

Oda bu arcta İki imparator indirirse önümüzde ki arcta Shanks ve Teach sonrasında Amiraller sonrasında ise WG ile kapatır One piece. Zoro fanları arasında şu shiryuu vasıfsız olarak gören bir benim herhalde.

Amiraller, Mihawk ve hatta Gorosoeide ki ihtiyar kılıççı varken Shiryuu ancak rüyasında kılıç yalarken Zoro'nun final rakibi olur.

Oda bu arcta İki imparator indirirse önümüzde ki arcta Shanks ve Shiryu sonrasında Amiraller sonrasında ise WG ile kapatır One piece. Zoro fanları arasında şu shiryuu vasıfsız olarak gören bir benim herhalde.
Bu konuda ben de öyle düşünüyorum zaten.Belki alakasız gelir ama Kuzan'ın BBtayfasında olduğu kesinleştiği ve bizimkilere karşı dövüştüğü bir senaryoda Kuzan vs Zoro bekliyorum ben.

Bu konuda ben de öyle düşünüyorum zaten.Belki alakasız gelir ama Kuzan'ın BBtayfasında olduğu kesinleştiği ve bizimkilere karşı dövüştüğü bir senaryoda Kuzan vs Zoro bekliyorum ben.
Benim beklentim de o yönde aslında ama bir vsden çok Luffy Teach'i harcayana kadar zaman öldürmelik bir olay olarak bekliyorum.

Benim genel beklentim bir sonra ki arc Kuzan vs Zoro, Sonrasında Fuji vs Zoro, Mihawk vs Zoro, Kılıçlı Gorosei vs Zoro şeklinde. Bu arcta bireysel olarak bir başarıdan çok Kid+Killer+Zoro vs King sonrasında Kaido'ya gireceklerini düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık