Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Balık Adam

Sizce Unvanı Hangisi Hak Ediyor?

• Kullanılan toplam oy
    189

MuzluYulafEzmesi

Jack olabilir . Ama Jinbei'de olabilir . Jinbei'ye güvenim tam .

Ee kappa da balık adam çıkmadı mı? Galiba bu Kinemon'nun saydığı üçlü Oden'in adamları arasında en güçlü olanlar. Bunlar da sırayla çıktı ortaya. Kappa Oden'in en güçlü ikinci adamı galiba. Zaten fiziksel dayanıklılığına değindi.

Üye silindi 1004

Jack adam mı ya? Pembe saçlı nihilist samuraydan tek yiyor daha.

En güçlü samuray belli ki Shutenmaru. Kawamatsuyu da öldürmediğine göre onu da tayfasına katacak kadar güçlü görüyor kaido. Fakat gene de shutenmaru dışarıda dövüşürken daha da güçlenmiş olabilir. Fakat şu da bir gerçek ki, küçükken shutenmaru en güçlüleriydi. Daha sonra ise inu, shutenmaruya denk bir seviyeye çıktı. Bu durumda kawamatsu da çıkmış olabilir fakat uzun süredir hapiste. Doğal olarak haki olarak diğerleri kadar gelişmiş olamaz. Bunun yanında kawamatsu balık adam ama balık adam karatesini sanırız ki bilmiyor.

Jack ise shutenmaru tarafından kesilse de kalkıp kafa tutup üstünlük kurabiliyor. Buradan bence Jack > shuten çıkabilir. Bundan dolayı da kawamatsu da inu kadar güçlü olsa jack daha güçlü demektir. Jack ise jinbei kadar güçlü müdür bilemem. Jinbei de 3. komutan olacak kadar güçlü bir adam. Eski bir shichibukaiye tek atıyor adam. Ki o shichibukai, gölge çekmeden önce nightmare luffyden suratına yumruk yedi ama yenilmedi. Az gölgeli haline ise jinbei tek atıyor. Yani savaştaki jinbei > nightmare luffy denebilir.

Ben jinbei > jack diyorum.

Jinbei'ye çektim oyumu, feci yamultur Jack'i. Shutenmaru Kawamatsu gibi adamlar birkaç tık altında bu adamların.

Jinbei > Jack > Shutenmaru > Kawamatsu'dur muhtemelen güç dengeleri

En güçlü samuray belli ki Shutenmaru. Kawamatsuyu da öldürmediğine göre onu da tayfasına katacak kadar güçlü görüyor kaido. Fakat gene de shutenmaru dışarıda dövüşürken daha da güçlenmiş olabilir. Fakat şu da bir gerçek ki, küçükken shutenmaru en güçlüleriydi. Daha sonra ise inu, shutenmaruya denk bir seviyeye çıktı. Bu durumda kawamatsu da çıkmış olabilir fakat uzun süredir hapiste. Doğal olarak haki olarak diğerleri kadar gelişmiş olamaz. Bunun yanında kawamatsu balık adam ama balık adam karatesini sanırız ki bilmiyor.

Jack ise shutenmaru tarafından kesilse de kalkıp kafa tutup üstünlük kurabiliyor. Buradan bence Jack > shuten çıkabilir. Bundan dolayı da kawamatsu da inu kadar güçlü olsa jack daha güçlü demektir. Jack ise jinbei kadar güçlü müdür bilemem. Jinbei de 3. komutan olacak kadar güçlü bir adam. Eski bir shichibukaiye tek atıyor adam. Ki o shichibukai, gölge çekmeden önce nightmare luffyden suratına yumruk yedi ama yenilmedi. Az gölgeli haline ise jinbei tek atıyor. Yani savaştaki jinbei > nightmare luffy denebilir.

Ben jinbei > jack diyorum.
Doğru yazmışsında birşey eksik olmuş, Moria Nightmare Luffy'den pek çok yumruk yedi 1 tane değil, yinede yenilmedi herif.

Lakin Nightmare Luffy'nin çokta abartılacak bir yanı yok yani. Şuanki tayfadaki '' Monster Trio '' harici herkesi alırdı Nightmare ( Shogun Franky'de dahil ) , lakin Sanji'den ve Zoro'dan tek yiyeceğini düşünüyorum Nightmare'nin.

Sanji, Wadatsumi'ye çaktığı atakla Nightmare'yi rahatlıkla yener. Zoro'yu söylememe gerek yok zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık