Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Balık Adam

Sizce Unvanı Hangisi Hak Ediyor?

• Kullanılan toplam oy
    189
Eğer Jack ile Jinbe dövüşürse hem en güçlü balık hem de Jack ile kim dövüşecek sorusunun cevabı ortaya çıkacaktır.
Ben aylardır diyorum, jack ile jinbei dövüşecek ve bize en güçlü balık adam olduğunu gösterecek diye. Sanji de queen ile dövüşür, Zoro da king ile dövüşür. Power upla falan bir şekilde yenecekler. Ama luffy kaidouyu yenemeyecektir. Herif serinin zirvesi zaten. Ona grup dalarlar. Veya bigmomdan kalan hasarlı haline dalıp anca indirirler.

Wano sonrası:
Luffy amiral, Zoro sağ kol, Sanji Sol kol, Jinbei de 3. komutan seviyesi olur.

Elbaf sonrası:
Luffy Kong, Zoro filo amirali, Sanji ve Jinbei de amiral seviyesi olur.

Raftel sonrası:
Luffy Yonkou, Zoro kong seviyesi, Sanji filo amirali seviyesi, Jinbei de az daha güçlenir.

Son savaşta:
Luffy KK, Zoro Yonkou, Sanji Kong seviyesi, Jinbei Filo amirali seviyesi olur.

Ben aylardır diyorum, jack ile jinbei dövüşecek ve bize en güçlü balık adam olduğunu gösterecek diye. Sanji de queen ile dövüşür, Zoro da king ile dövüşür. Power upla falan bir şekilde yenecekler. Ama luffy kaidouyu yenemeyecektir. Herif serinin zirvesi zaten. Ona grup dalarlar. Veya bigmomdan kalan hasarlı haline dalıp anca indirirler.

Wano sonrası:

Elbaf sonrası:

Raftel sonrası:
Luffy Yonkou, Zoro kong seviyesi, Sanji filo amirali seviyesi, Jinbei de az daha güçlenir.

Son savaşta:
Luffy KK, Zoro Yonkou, Sanji Kong seviyesi, Jinbei Filo amirali seviyesi olur
.
Seviyelerde iyi de o son kısım ne yahu ;D

Wano sonrası:

Elbaf sonrası:

Raftel sonrası:

Son savaşta:
Luffy KK, Zoro Yonkou, Sanji Kong seviyesi, Jinbei Filo amirali seviyesi olur.
Sen seviye yapma lütfen.

Yahu nalaka Quenin yenilmesiyle Jinbei nin güçlü olması Qeen vs Sanjiden nasıl Jinbei net güçlü oluyor. Alakasız konuyla, balık adamlar arasında bir anket nalaka Sanji? Arlong vs Jinbei diye anket açsam net zorlar Arlong yenemese bile kalkmış Jack den yüksek tutuyorsunuz.
Zorlamaz arlonga bir iki oy çıkar.

Arkadaşlar jinbei mi jack mi güçlü bilemem ama-
1. jinbe bm’ye vurdu veya uçurdu argümanını doğru bulmuyorum.
2.Jack 3 amirale kafa tuttu veya çok cesaretliydi argümanlarını da doğru bulmuyorum.

Neden mi?

1. Bm’nin zayıfladığı ve bir deri bir kemik kaldığı bölümün adı neydi?
“An Unknown MAMA”
Peki perospero ne diyor? Önce ilk defa onu bu kadar aç gördüğünü ve nefesinde problemler olduğunu belirtiyor hatta kendisinin bile artık onu tanıyamadığını söylüyor. En sonunda ise tamamen farklı bir kişiliğe büründüğünü söylüyor ve farklı olduğu belirtiliyor. Yani orada normal bir Bm yoktu tamamen farklı bir varlık vardı. Jinbe’in vurduğu şey bir deri bir kemik savunma bile yapmayan ne olduğu belli olmayan devin tekiydi.

2. Jack ne 3 amirale kafa tuttu ne kapıştı ne de cesaret gösterisi yaptı. Yaptığının hiçbir övülecek tarafı yok. Yaptığı baştan aşağı aptallıktı. Balık adam olmasaydı wano merkez camisinde ikindi namazına tekabülen cenazesi kılınmıştı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık