Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Ateş Kullanıcısı

yan özellikler çıksın diyorsun ghost rider zalimleri günahlarında boğsun diyorsun çelişen ifadeler bunlar reiatsu bir kere o kişinin şahsi kendi gücüdür adama kendi gücün iptal öyle dövüş diyemezsin. Adamın gücü reiatsusunu alevlere çeviriyor. o alevler ruh dünyasını yok edecek seviyede bu şu anlama geliyor ghost rider güneşte yaşayabilir mi? Daha ateş kullanıcıları ölümsüz de olsalar güneşte yaşayabilirler mi alevlerin yakması anlamına gelmiyor bu onları oksijen dahi alamaması ve alevlerin içinde boğulmaları ki hepsi o ısıda atomlarına ayrılacakları için hiçbiri o vs hayatta kalamayacaktır.
Ghost Rider'ın alevlerinin gücü o. Cehennem Alevinden ne anlıyorsun? Adam cehennem alevleri ile sana günahlarını gösteriyor ve böylece yakıyor rakibini. Yan özellik falan değil.

Ankettekilerden ölümsüz olanlar güneşte yaşayabilir. Shi Xing ölümsüz tanrıdır, daimi yenilenme gücü var. Wolverine gibi düşün. Bunun dışında 2. sezonda uzaya fırlatılıyor ve uzayda da yaşayabiliyor. Xuan Feng'in Kadim Gücünden bile etkilenmiyor. Ghost Rider cehennem iblisi zaten, ölümsüzdür.

Diğer taraftan Bleach evreninde ruh dünyası Karakura kasabasından hallicedir. Çok büyük bir yer olarak tasvir edilmez. Buna karşın Zi Yu evrenin tamamını yakıyor, saldığı alevler 9 kat cennete gidip geliyor. Buna ne diyorsunuz peki? Mantığı bu şekilde kuracaksan diğer karakterler için de aynı mantığı kur. Süpernovanın dibinde durabilir misin? Yahut Amaterasudan kaçabilir misin? Yakana kadar sönmeyecektir. Hao Asakura 1.000 yaşında olup Ateş Ruhu kullanır. Yamamoto'nun selefi denilebilir. Bleach'in Shaman King'den esinlendiği de göz önüne alınınca bu ortaya çıkıyor. Ateş ruhu ile kendisine mutlak koruma alanı yaratabilen bir abimiz bu. Yamaji'den zarar görmeyeceğini düşünüyorum.

Ateş ruhunu ortadan kaldırmak istiyorlar, ateş Ruhu suya dönüşüp buzla saldırıyor. :cool:

[video=youtube;jzARLzZhyTs]http://www.youtube.com/watch?v=jzARLzZhyTs[/video]

Dedeye sahip çıktılar la Baki, insan Itachi'ye oy atar. :( Sadece Anime - Manga'dan 15 karakterli anket çıkmaz. Çıksa da çok dandirik olur. KF'de sadece OP okuyan arkadaşlar var, o yüzden bilindik karakterler seçtim hep.
[video=youtube;MVAaQbf7N2Y]http://www.youtube.com/watch?v=MVAaQbf7N2Y[/video] :D

Zi Yu bariz en güçlü demişsin Reiper, ben yorumunu yanlış anlamadıysam eğer gene sadece senden beklenebilecek fantastik bir mesaj atmışsın hacı. Zi Yu kim yemişim ateşinide tekniğinide, psikolojik sorunları olan çakma tanrı bozuntusunun oluşturduğu evrende(sanarsın FSJ evrenini yoketmiş adam anlatışa gel okumasam o bölümleri ulan adam neymiş derim) şov yapmış o kadar. Yamamoto'nun yanında bir hiç. İçinde ölümsüz anka kuşu bulunan Shi Xing ile supernova olabilen Johhny rakip olabilir sadece Yamamoto'ya onlarda rakip olmalarıyla kalırlar o kadar. Birde Lanza gene artist birşeyler yazmış atarını ortaya atmış gitmiş olum yapmayın şöyle şeyler ya:D FSJ mükemmel bir seride onu okuyabilmek bir meziyet değil adam kendine pay çıkarmış la

Zi Yu bariz en güçlü demişsin Reiper, ben yorumunu yanlış anlamadıysam eğer gene sadece senden beklenebilecek fantastik bir mesaj atmışsın hacı. Zi Yu kim yemişim ateşinide tekniğinide, psikolojik sorunları olan çakma tanrı bozuntusunun oluşturduğu evrende(sanarsın FSJ evrenini yoketmiş adam anlatışa gel okumasam o bölümleri ulan adam neymiş derim) şov yapmış o kadar. Yamamoto'nun yanında bir hiç. İçinde ölümsüz anka kuşu bulunan Shi Xing ile supernova olabilen Johhny rakip olabilir sadece Yamamoto'ya onlarda rakip olmalarıyla kalırlar o kadar. Birde Lanza gene artist birşeyler yazmış atarını ortaya atmış gitmiş olum yapmayın şöyle şeyler ya:D FSJ mükemmel bir seride onu okuyabilmek bir meziyet değil adam kendine pay çıkarmış la
Okumuşsun da anlamamışsın belli ki hacı, yapacak bir şey yok. :D Er Chan'ın Sonsuzluk Evreninde Zi Yu nokta kadar bile değil. Hani şu anda dünyadasın, az çıkınca Güneş Sistemi, az çıkınca Samanyolu Galaksisi, az çıkınca Galaksiler Topluluğu, az çıkınca bilmem ne Bulutu var ya bizim evrenimizde, o da öyle bir evrende günah çarkına mahkum edilmiş durumdayken, nokta kadar bile değilken Sonsuzluk Evrenini yakıyor, Günah Çarkını parçalıyor ve FSJ evrenine geliyor. Burada da kalmıyor, alevler 9 kat cennete çıkıp geri iniyor ve Er Chan'ı öldürüyor.

Sonra Yamamoto'nun yanında bir hiç olan Zi Yu mu? :D Adamın yarattığı alevler Yamamoto'nun alevleri gibi adi değil. Madeni Ruh tekniği ile dövülmüş alevler bunlar ve Tanrı kesiyorlar. İçinde ruhsal güç olduğu için Zanpakto ile bir düşünebilirsin, hal böyle olunca Zi Yu vs Yamamoto olsa aklını alırlar Yamaji'nin. :D Neymiş, SS'deki suyu buharlaştırmış. Ulan SS kaç adımlık yer? Karakura kasabasının izdüşümü. Birisi evren yakıyor diğeri SS'i ısıtıyor. :D

Seinen fetişliğin tuttu gene abartının dibine vurdun:D Tanrı deyip yücelttiğin varlıkların çoğu kaptan seviyesinde shinigami etmeyecek kalibrede adamlar. Birkaç tane elit olan var onlarda bir kaptandan fazla etmez, bir hei long istisna onuda Yamaji tokatlar bankai ile ki sen Zi Yu'dan bahsediyorsun. Çakma tanrının oluşturduğu evrenle gerçek evren bir mi? Zi Yu fsj evrenini yakabilir mi? Evreni bırak bir kıtayı yakabilir mi hadi kıtayı geçtim ada yaksa öp başına koy. Bleach evrenini karakuradan ibaret göstermek Kubo'nun yetersizliğidir ama Yamaji'nin gücünü göstermek konusunda bayağı iyi iş çıkarmıştır bence. Zi Yu Yamaji'den tek yer sen birde Zi Yu yener demişsin gene Reiper mod diyorum geçiyorum

Çok yanlış anlamışsın, çok. :D Bir kere Er Chan'ın Günah Çarkıyla yarattığı evren, gerçek. Doğrudan Zi Yu diyor bunu. Tanrısal güçleri çok hafife almışsın belli ki. Tüm sayfaları atayım da yeniden oku en iyisi.

Gördüğün üzere Zi Yu, Günah Çarkıyla yaratılan Sonsuzluk Evrenini yakıyor, Günah Çarkını parçalıyor ve alevler 9 kat cenneti geçip geri geliyor. Hala ada, kıta yakar mı diyorsun, hayret doğrusu. :D

Sonra bırak Tian'ı, Shen Yen'i, Bleach evreninde Zhen Chan'ı yenebilecek bir şinigami yok. Ghost Rider'ın FSJ modeli resmen adam. Ne kadar saldırı yapsan da doğrudan sana dönüyor saldırı ve bu, adamın Kadim Kudreti bile değil, Tanrısal Kudreti. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık