Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Güçlü Ana Karakter

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi
ben ciddiyim abi :D luffye verdim oyumu catir catir da döver :D
tabii bilmedigim icin en iyi bildigim karaktere verdim oyumu.Hellsing i biliyorum ama cok yıllar önce izlemiştim o yüzden cok az hatırlıyorum.DB yi de izlemedim hic.O yüzden Luffy e bastim.
Goku'nun Luffy'i tekliyeceğine bahse girerim :D

Bakın size bir örnek burada Vegeta [ ki serideki en güçlü saldırısı bence ama değil ]
SSJ2 mod ile attığı ışın zamazingosu :D
SS4 Vegetayı songoku döver ki düşün o'nun SSJ4 Kamehaması ne denli güçlü olur :D
Sanırım arada 1-2 galaksiyi yoketmiştir :D
[YOUTUBE]nwrzYrpCHz0[/YOUTUBE]

Tengen toppa guran lagann dan Simon diyesim geliyor, herif galaksileri disk gibi gezegenleri gülle gibi kullanıyor. Gerçi guren vs şartlarına dahil mi, yoksa çıplak beden simon'u ben bile döverim :D
Bunu bende yazacaktım.Goku gezegen yok etse kendiside geberecek ama cennet mevzusu yazan var.Ölen ölür.Simon olsa alayını frizbi gibi oynar.Adamlar birbirlerine galaksi atıyor :D

Tengen toppa guran lagann dan Simon diyesim geliyor, herif galaksileri disk gibi gezegenleri gülle gibi kullanıyor. Gerçi guren vs şartlarına dahil mi, yoksa çıplak beden simon'u ben bile döverim :D
Bir de o var tabi,galaksileri fırlatıp uzay-zaman bariyerini elleriyle "yırtıyordu".
Ne güzeldi ama be:D

Galaksi fırlatıyor diyince sanki saldırı gibi algılanıyor [ gerçi izlemedim ama ] Galaksilerin %99.99 boşluk hacı :D
+ gokuya ver uzay giysisine her güneşe her gezegene tek atıyor zaten pek zorlanmaz :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık