Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Güçlü Ana Karakter

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi
Goku ile alucard arasında kaldım. 3. Sıra kesinlikle narutodur. Efsane güce kavuştu Naruto seri sonunda. İchigo luffy ve natsuyu üst üste koyar tek başına döver.

Seriyi takip etmiyorum ama son turnuvaya falan baktım dragon ball’da. Gezegen patlatmalar falan çok geride kaldı. Parmağıyla masaya dokunup gezegeni patlatan adamlar çıktı.
“Super saiyan god super saiyan” adında saçma bi formu var artık. Bunun üstüne bi de ultra instinct çıktı.

Galaksi patlatacak enerjiye sahip saldırılar işlemiyor gokuya artık. Bu alucard nasıl bişey bilmiyorum ama goku’yu öldürebileceğini sanmam. 1 milyon canı varsa dövüş uzun sürer sadece. Ama dragon ball’da zaten dövüşler bize 5 saat gözükürken aslında 2 dk sürüyor. Goku’nun bu adamı 1 milyon kere öldürmesi çok sürmez bence.

Naruto, ichigo ve luffy’i biliyorum geri kalanlardan. Bunların üçü birleşse gokuya karşı şansları olmaz. Çöp bile değil bakteriler gokuya kıyasla. Bu üçlü arasında ise en güçlü olan açık ara farkla ichigo’dur.

Seriyi takip etmiyorum ama son turnuvaya falan baktım dragon ball’da. Gezegen patlatmalar falan çok geride kaldı. Parmağıyla masaya dokunup gezegeni patlatan adamlar çıktı.
“Super saiyan god super saiyan” adında saçma bi formu var artık. Bunun üstüne bi de ultra instinct çıktı.

Galaksi patlatacak enerjiye sahip saldırılar işlemiyor gokuya artık. Bu alucard nasıl bişey bilmiyorum ama goku’yu öldürebileceğini sanmam. 1 milyon canı varsa dövüş uzun sürer sadece. Ama dragon ball’da zaten dövüşler bize 5 saat gözükürken aslında 2 dk sürüyor. Goku’nun bu adamı 1 milyon kere öldürmesi çok sürmez bence.

Naruto, ichigo ve luffy’i biliyorum geri kalanlardan. Bunların üçü birleşse gokuya karşı şansları olmaz. Çöp bile değil bakteriler gokuya kıyasla. Bu üçlü arasında ise en güçlü olan açık ara farkla ichigo’dur.
Dövüş uzun sürmez. Alucard'ı uzaya gönderse yeter. Bir daha da gezegene inemez. Tabii Goku uzayda yaşayamıyordu sanırım o yüzden bunu yapamaz. Gezegenden tutup uzaya fırlatabiliyorsa o başka elbette.

Naruto çok daha uygun bir rakip. Mühürleyebilirdi Alucard'ı. Zorlanacağını da sanmıyorum, çooook hızlı. Binlerce high Kage level klon ile saniyesinde mühürler.

Goku Superman’le dövüşüp ağzını yüzünü dağıtabilecek bir karakter. Listede bildiğim karakterler arasında farklı bir ligde bence.
Alucard mı Naruto mu diye düşünüyorum çok emin olmamakla Naruto bir adım daha önde sanki.
Luffy’e gelirsek Oda’nın yazacağı bir hikayede allem eder kallem eder, tek yer ayağa kalkar, anlamsız power uplar alır eninde sonunda yener hepsini. Ama gerçekte bu saydığım üç adam bizim Monkey-chan’ı çiğ çiğ, geviş getire getire yerler.
Üzgünüm Luffy seni çok sevmeme rağmen Oda yüzünden abartılmış bir balon olduğunu düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık