Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    121
Beckman'ın nesi en güçlü merak ediyorum.
Bence Katakuri + bir şey göstermeyecek ama Luffy'nin hayran olduğu tayfanın yardımcı kaptanı olduğu için ayrı bir ihtimam gösterilir. Şanks en güçlü Yonko çıkabilir diye düşünüyordum yıllardır Tiç ile beraber. Şanks'ın özel olmasından mütevellit sağ kolu da çok özel olabilir. Bence tüm sebep bu.

Bence Katakuri + bir şey göstermeyecek ama Luffy'nin hayran olduğu tayfanın yardımcı kaptanı olduğu için ayrı bir ihtimam gösterilir. Şanks en güçlü Yonko çıkabilir diye düşünüyordum yıllardır Tiç ile beraber. Şanks'ın özel olmasından mütevellit sağ kolu da çok özel olabilir. Bence tüm sebep bu.
Şu seride gözükmeyen her karakter bir şekilde abartılır.

Gözükünce de öyle olmadığı anlaşılır çünkü Oda batırmıştır anlatırken karakteri.

Beckmann da aynı hesap. Sigarayla tüfekle cool cool parti yapan adama ben de en güçlü derim.

Şu seride gözükmeyen her karakter bir şekilde abartılır.

Gözükünce de öyle olmadığı anlaşılır çünkü Oda batırmıştır anlatırken karakteri.

Beckmann da aynı hesap. Sigarayla tüfekle cool cool parti yapan adama ben de en güçlü derim.
Şanks'ı batırma lüksü yok ki. Bu adam Luffy'nin hayran olduğu bir nevi korsan olmaya iten adam(yabancılar mentor diyor daha çok bu tiplere), serinin en kritik yerinde ortaya çıkmış, serinin en kakke olayının baş kahramanı. Geldi herif en iyiler savaşını durdurdu. Kimse de durup çökelim şuna demedi.

Şanks'ı batırma konusunu açmayın dahi, ever never!

Dragon biraz hayal kırıklığı oldu bence. Çok pasif kaldı.

Kuri'den minimum 200 bölüm sonra çıkacak olan karakterlerin Kuri'den güçsüz olacağını düşünmek bir yana Kuri'yi en güçlü sağ kol adayı yapmak nedir yav :( Komplike ve işlevsellik=en güçlü demek değil yani.
Serinin ilk bölümünde gördüğün karakterden daha güçlü birisi daha mangada yok iken bunu sanki bir manga gerçeğiymiş gibi lanse etmek nedir yav.Ryokugyu da>>Sakazuki sanırım aralarında 400 küsür bölüm var.Magellan'ın mapusa tıktığı adamın en güçlü olduğuna inanmaktansa Ray'in övdüğü,tek kral hakiye sahip yonko sağ kolu olan herifin en güçlü olduğuna inanırım daha iyi.Katakuri Luffy'nin komutan versiyonudur bariz bir şekilde.

Son düzenleme:
Serinin ilk bölümünde gördüğün karakterden daha güçlü birisi daha mangada yok iken bunu sanki bir manga gerçeğiymiş gibi lanse etmek nedir yav.Ryokugyu da>>Sakazuki sanırım aralarında 400 küsür bölüm var.Magellan'ın mapusa tıktığı adamın en güçlü olduğuna inanmaktansa Ray'in övdüğü,tek kral hakiye sahip yonko sağ kolu olan herifin en güçlü olduğuna inanırım daha iyi.Katakuri Luffy'nin komutan versiyonudur bariz bir şekilde.
Magellan'ın maphusa tıktığı adam 2 yıldır Bb tayfasında gelişimini devam ettiriyor ve üstüne meyve yedi. Neyse. Zoro'nun arc içindeki rakibi belli olsun kökten çözücez bu sağ kol işini. Şimdi uğraşasım yok ama Katakuri'nin en güçlü sağ kol olmadığı çok bariz yani çokkkkk. Hani Shiryu en güçlüdür mantığıyla söylemiyorum bunu. Marco da olur Beckman da ama o kişi Katakuri kesinlikle değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık