Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Etkileyici Okçu

En Etkileyici Okçu

• Kullanılan toplam oy
    63
Legolas dediğin reistir. Tüy kadar hafiftir. Tek başına Mumak öldürmüşlüğü vardır. Bu listede olmaması gereken kişi de, Abigail Whistler'dır. Çünkü oldukça sıradandır.

Vay süper anket olmuş :D Robin, Rambo ve Oliver arasında kaldım. Biri çocukluğumun kahramanı öbürü yaşayan efsane. Ollie de biraz güncel bi karakter olduğu için seçtim. Oyum Robin'e gitti

Flash? Legolas'tan çok daha seri ve isabetli okçular var ankette. Clint Barton, nam-ı diğer Hawkeye; Oliver Queen, nam-ı diğer Green Arrow gibi. Birisi Marvel, diğeri DC süperkahramanı. Harada keza öyle, Wolwerine filminden bir cold sniper. Battal Gazi için hazırladığım 2. gif ise aslında baya baya uzundu, epey kırpmak zorunda kaldım. Yoksa varilin içinde dönme sahnesi ve o halde iken adam vurma sahnesi çok daha uzundu. Sonra Mathayus, ankettekilerin içindeki en güçlü okçu. İlk gifte 3 tane ok sıkıyor üç ayrı adamı üç ayrı yere fırlatıyor.
Diğer okçular konusunda çok bilgiye sahip değilim legolastan daha iyi olmaları nerdeyse imkansız.Smoker-san'ın da dediği gibi tüy gibi hafif adam.Elf gözleri çoğu kişinin göremediğini görüyor,ölümsüz olması,hızlı iyileşmesi gibi bi ton elf özelliği var.Flash örneğini verirken o derecede üst düzey bir gücü olmalı.Oliver başkanı severiz ama Flashın kabiliyeti onun çok üstünde yani belli :) Giflere baştan bakıcam ama görüşüm muhtemelen değişmez ama :D

1 - 4 - 11 güzel bence Battal dışında. :D Zamanında o sahneleri güzel çekmişler aslında şunları görünce o kadar abartı gelmiyor gözüme.En abartı kısmı 4 ok birden ayrı hedeflere atması.

Güzel bir anket olmuş bunun manga versiyonu gelecekti o ne oldu ?
Yapım aşamasında şu an için. :D

Battal one piecede olsa İssho gibi biri olurdu zaten. :D
O kadar güçsüz olmazdı yahu, Battal Gazi, kendi evreninin en güçlü savaşçısı. Tam anlamıyla all-raunder adam, ok, mızrak, tekme, tokat, tek başına bir ordu kelimesi kifayetsiz kalır, keza aynı zamanda üstün doğaüstü yetenekleri de var. Yerden sura zıplama gibi, bir atlayışta 15 kişiyi indirme gibi. Yani bu adam OP evreninde olsa East Blue'dan Raftel'e 3 ayda duraksız rahat gider muhtemelen. Hele Marvel evreninde olsa Galaktus'un kulağını çeker, bu merkür için bu jüpiter için ... bu da benim için deyip tokat manyağı yapardı muhtemelen. :D

Legolas dediğin reistir. Tüy kadar hafiftir. Tek başına Mumak öldürmüşlüğü vardır. Bu listede olmaması gereken kişi de, Abigail Whistler'dır. Çünkü oldukça sıradandır.
Listede ok sektiren tek kişi abi, kız ok sektiriyor yahu daha ne yapsın. :D Okun hedefe varması ve akabinde vampirlerin yanması çok epik sahneler açıkçası. :D

Diğer okçular konusunda çok bilgiye sahip değilim legolastan daha iyi olmaları nerdeyse imkansız.Smoker-san'ın da dediği gibi tüy gibi hafif adam.Elf gözleri çoğu kişinin göremediğini görüyor,ölümsüz olması,hızlı iyileşmesi gibi bi ton elf özelliği var.Flash örneğini verirken o derecede üst düzey bir gücü olmalı.Oliver başkanı severiz ama Flashın kabiliyeti onun çok üstünde yani belli :) Giflere baştan bakıcam ama görüşüm muhtemelen değişmez ama :D
Yahu Tolu, Flash dediğin adam, hız dışında bir özelliği olmayan ancak ışık hızından 500 kat daha hızlı bir abimizmiş, bu adam ile Legolas arasında nasıl bir benzerlik buldun anlamadım. :D Çok hızlı çok isabetli ok sallıyor dersen Oliver Queen ve Clint Barton da öyle. Hatta Sinan'ın bir konusu vardı sanırım bununla ilgili, orada Oliver'ın özellikleri verilmişti, heh buldum;
http://www.korsanfan.com/forum/konu/14793-hawkeye-vs-green-arrow
Bunun dışında uçma kaçma ölümsüzlük falan konu dışı mevzular, okçuluğa bakıyoruz biz. Yoksa bu ankette öldürülemeyecek Matheyus gibi Rambo gibi abilerimiz de var. :D

" Yani bu adam OP evreninde olsa East Blue'dan Raftel'e 3 ayda duraksız rahat gider muhtemelen. Hele Marvel evreninde olsa Galaktus'un kulağını çeker, bu merkür için bu jüpiter için ... bu da benim için deyip tokat manyağı yapardı muhtemelen. :D "

:D Ahahaha bu kısım baya iyiymiş.Battal için belki mümkün olmazdı ama zamanında az biraz teknoloji olsa Dünyayı kurtaran adamı Marvel evrenine sokup tokatlardı senaristler. :D

Adam tek başına Mumak almış diyorum, sen bana "Ok sektiriyor" diyorsun.

[YOUTUBE]132WIdxvgdo[/YOUTUBE]

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık