Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Etkileyici Metal Kullanıcısı

Aksine hepsine baktım.
Hepsine bakmamışsın yahut iyi bakamamışsın demek ki. :) Magneto'yu en etkileyici yapan nedir yahut onu diğerlerinden ayıran nedir ? Manyetizmayı çoğu kullanıyor zaten, 3. Kazekage - 4. Kazekage - Toki - Kidd - Risotto - Sasha manyetizma kullanıcıları. Bunların hepsi üstüne gelen mermiyi durdurabilir, metale şekil ve yön verebilir. 4. Kazekage belki yapamaz çünkü tam kapasite gösterilmedi. Altına şekil veremiyor gibi duruyor ama diğerleri rahat yaparlar. Magneto'yu başka hangi özelliği onu diğerlerinden ayırıyor ? Manyetizma sayesinde uçabiliyor ama onu Rilldo manyetizma kullanmadan yapıyor. Yani demek istediğim oy verebilirsiniz, o ayrı bir şeydir ama onla kimse yarışamaz demek iyi incelememek demek oluyor. Magneto'dan fazlası olan karakterler var çünkü ankette. :)

Alpamis

Hepsine bakmamışsın yahut iyi bakamamışsın demek ki. :) Magneto'yu en etkileyici yapan nedir yahut onu diğerlerinden ayıran nedir ? Manyetizmayı çoğu kullanıyor zaten, 3. Kazekage - 4. Kazekage - Toki - Kidd - Risotto - Sasha manyetizma kullanıcıları. Bunların hepsi üstüne gelen mermiyi durdurabilir, metale şekil ve yön verebilir. 4. Kazekage belki yapamaz çünkü tam kapasite gösterilmedi. Altına şekil veremiyor gibi duruyor ama diğerleri rahat yaparlar. Magneto'yu başka hangi özelliği onu diğerlerinden ayırıyor ? Manyetizma sayesinde uçabiliyor ama onu Rilldo manyetizma kullanmadan yapıyor. Yani demek istediğim oy verebilirsiniz, o ayrı bir şeydir ama onla kimse yarışamaz demek iyi incelememek demek oluyor. Magneto'dan fazlası olan karakterler var çünkü ankette. :)
Magneto başka yahu. :D

Rilldo, Magneto, Risotto, Sasha ve Luca temel olarak aynı şeyi yapıyorlar gibi, hepsi metalleri istediği gibi herhangi bir sınır olmadan şekillendirebiliyor gibi, diğerlerinin yetenekleri bunlara oranla daha sınırlı, şimdi sırayla eleyeyim bunları;

Sasha sedece demire hükmedebiliyor ve sanırım fiziksel temas şart gibi,
Luca'da da fiziksel temas gerekli görünüyor,
Risotto +görünmezlik, Magneto +uçabilmek,
Rilldo metal olmayan şeyleri bile metale dönüştürebiliyor ve direkt kendisi metal (bu normalde avantaj, diğer metal kullanıcılarına karşı dezavantaj),

Sonuç olarak güç anketi olsa Rilldo > Magneto >= Risotto > Sasha >= Luca derdim, ama etkileyicilik ayrı bir olay, giflere bakarak Sasha ve Risotto ön plana çıkıyor, ama avatar evreninin "bükme" konseptini hep çok başarılı bulmuşumdur Toph'da oradan yırtıyor, ama henüz karar veremedim açıkçası..

Rilldo, Magneto, Risotto, Sasha ve Luca temel olarak aynı şeyi yapıyorlar gibi, hepsi metalleri istediği gibi herhangi bir sınır olmadan şekillendirebiliyor gibi, diğerlerinin yetenekleri bunlara oranla daha sınırlı, şimdi sırayla eleyeyim bunları;

Sasha sedece demire hükmedebiliyor ve sanırım fiziksel temas şart gibi,
Luca'da da fiziksel temas gerekli görünüyor,
Risotto +görünmezlik, Magneto +uçabilmek,
Rilldo metal olmayan şeyleri bile metale dönüştürebiliyor ve direkt kendisi metal (bu normalde avantaj, diğer metal kullanıcılarına karşı dezavantaj),

Sonuç olarak güç anketi olsa Rilldo > Magneto >= Risotto > Sasha >= Luca derdim, ama etkileyicilik ayrı bir olay, giflere bakarak Sasha ve Risotto ön plana çıkıyor, ama avatar evreninin "bükme" konseptini hep çok başarılı bulmuşumdur Toph'da oradan yırtıyor, ama henüz karar veremedim açıkçası..
*Magneto'nun da sınırı var, her metale hükmedemiyor. Hatta duyduğuma göre Iron Man özel bir alaşım hazırlayıp dövüyor Magneto'yu.

*Risotto'nun Magneto'dan +sı şu da var; ikisi de kandaki demiri kullanıyor ama Risotto'nunki daha efektif. Rakibin iç organlarını parçalıyor, kandaki demiri işleyip jilet, bıçak, makas, iğne vs yapıp rakibi hem yaralıyor hem demirsiz bırakıyor ve rakibi en kötü ihtimalle solunum yetmezliğinden ölüyor.

*Rilldo kendisini ben gezenin kendisiyim diye tanımlayan bir adam. Ve gezegendeki tüm metallere hükmediyor. Eritip şekil veriyor, yukarıya video attım onu izleyin, orada suratını gezegene yansıtıyor adam. Yukarıdan bakıldığında devasa bir Rilldo yüzü görülüyor. Zaten o arcta bulundukları gezegen tamamen metalden oluşuyor, metal olmayanları da Rilldo metale çevirebiliyor.

@Tensei

Adam kendisine metalden kol yapmış, dediğin lafa bak. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık