Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Epik Tekme

Kendisinden kaç kat güçlü adamla tekme tokuşturdu.Tekrar baktım baya da epik..Eğer epik ten kastın karşıdaki adama cehennem azabı yaşatmaksa değil tabi ki.Ama girişi,devamı ve görsel olarakta yeterince epik..

Doflamingo dönüp tekmeyle karşılık verse, ikiye ayırırdı Sanji'yi. Yani ortada tekme tokuşturmaktan ziyade, saldırı ve savunma var. Epik dediğin zaman, güç gösterisi ile bitiriş olacak, Sanji'de böyle bir olay yok.

sanji jyburaya ilk tekmesi gayet güzeldi ayrıca kasıt ararım arkadaş tayfada tekmeyle dövüşen karakterin konulmaması enteresan ...
OP serisinden 4 karakter koydum, 4'ü de Sanji'den güçlü. :/ Daha koysam Hancock ile Ivankov koyacaktım ama epik sahnelerini beğenmediğim için eklemedim. Birisi Kumayı uçuruyor, diğeri de Px'lerin kafasını parçalıyordu. :/

Roronoa Zoro

Sanji adam ısınan bacakla ' Gattling ' atıyor Dof'a. O saldırıyı doğrudan alıpta direnebilecek belli başlı seviyeler var, gayet cool ve güçlüydü o saldırı ' Spectre ' .

Anketi açtığında Vergo'nun nasıl bir hayvan olduğunu bir kez daha hatırladım bu arada adam normal tekme savaşında Sanji'ye üstünlük sağlıyor, ama Dof'un aldığı saldırıdan hasarsız kurtulamazdı ;)

Oyum Vergo'ya ankettekiler içinden , Diğer seçeneği pek tatmin edici değil.

Unknown

Doflamingo dönüp tekmeyle karşılık verse, ikiye ayırırdı Sanji'yi. Yani ortada tekme tokuşturmaktan ziyade, saldırı ve savunma var. Epik dediğin zaman, güç gösterisi ile bitiriş olacak, Sanji'de böyle bir olay yok.
Algılardır bana bu sahne yeterince epik geliyor.Güç farkının olduğuğun farkındayım zaten bahsettimde Dofly nin Sanji den kat be kat üstün olduğunu bu yüzden o sahne epik geliyor.Kendinden düşük güçlü olan birine yapsaydı etkili olmazdı ama Dofly e yaptığında ayrı bir havası oluyor..

NiTian ErXing'in en epik tekme olduğunu düşünüyorum.Tanrı kafası fırlatması ve o kafanın bariyere çarpınca patlaması falan gayet iyi :D.

OP serisinden 4 karakter koydum, 4'ü de Sanji'den güçlü. :/ Daha koysam Hancock ile Ivankov koyacaktım ama epik sahnelerini beğenmediğim için eklemedim. Birisi Kumayı uçuruyor, diğeri de Px'lerin kafasını parçalıyordu. :/
Epik; destansı, kahramanca gibi bir anlama gelir diye yazmışsın yalnız güçlü değil

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık