Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Çok Hüzünlendiğiniz One Piece Sahnesi

Merry'nin yakılması, Ace ve Hililuk'un ölümü, Robin'in 'yaşamak istiyorum' diye bağırması.. Bu sahnelerde duygulanmıştım ama tabii en etkileyici olan Merry'di..

Listedekilere(3 tanesi haric) ve listedekiler disinda cok sahneye hüzünledim&üzüldüm ama en dendiginde, Luffy'nin gercekten agladigi&aci cektigi tüm sahneler. Shanks'in kolu koptugu sahne olsun, nakamalari dagildigi zamanki gözyaslari olsun, Usopp'la dövüsünden sonra ki olsun, ufakken Ace'in sirrini söylememek icin yaptiklari olsun vs. vs. Hepsi ^^

ace'in ölümü diyorum en sevdiğim karakterlerden birisiydi öldüğünde bi hüzün kaplamıştı içimi

Merry'nin sahnesi ve Robinin yaşamak istiyorum dediği sahneye bayağı bir hüzünlenmiştim gözlerim dahi doldu belki de ağladım hatırlamıyorum ama bayağı bir koydu o sahneler.

Hiluluk.Merry,Ace bu olaylarda çok üzülmüştüm ama en çok hiluluk'un ölümü etkilemişti beni ayrıca robin'in i wanna live demesinin neresi hüzünlü bişey abi ben o sahnede inanılmaz gaza geldim aha şimdi çoşcak bizimkiler diye:D

Ootatsumaki

Aceeee ah ah bende luffyle beraber ağladım çok güzel yerler var ama ace in ölümü bitirdi beni

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık