Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Çok Hüzünlendiğiniz One Piece Sahnesi

Tabi bir çok sahne var beni etkileyen ama en çok etkileyen , tüylerimi diken diken eden, ağlatan sahne marineford ta luffy nin ace ilk gördüğü ve ''Aceeeuuvaaa'' diye haykırdığı sahneydi. O kadar işten sesleniyor ki orada kendimden geçiyorum. o an hissettiklerimi asla burada yazıya dökemem. Çok fazla içselleştirdim o sahneyi.

Ne zaman bu şarkı girmeye başlasa tüylerimi ürpertecek, hüzünlendirecek sahne geliyor demektir benim için. Bu müziğin çaldığı çoğu sahne.

Going Merry sahnesi animede çok sıkıntı.
Zoro ve Sanji'nin birbirlerini Kuma'nın önünde feda etme yarışları
Robinin köprüde tanıştığı ufak resim çizmek isteyen kız

Dr. Hiluluk'un ölüm sahnesi, Brook'un arkadaşlarıyla söylediği son Binks Sake ve Zoro'nun Luffy için kendini kurban etmesi.

Son düzenleme:
One Piece'de hüzünlendiğim etkilendiğim o kadar çok sahne var ki. Zaten benim için One Pİece dram+gizem. Sıraya koymak benim için çok ama çok zor. Dramlar zaman zaman benzerlik gösterse de hepsini çok ama çok beğeniyorum. Ama muhtemelen Shabondy'de Luffy'nin yaşadığı çaresizlik hissi ve Zou halkının fedakarlığı zirveye oynar.

Ancak ilginç bir şekilde Ace veya WB'nin ölümüne hüzünlenmedim. Luffy'nin verdiği tepki bile.. Kendine geldikten sonra tekrar yaşadığı üzüntü bile daha çok etkilemişti niye bilmiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık