Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Büyük İhanet

En hayınn, en nalett?

• Kullanılan toplam oy
    228
İyi de oturduğu yerde kendiyle aynı statüdekilere yapamıyordu. Demek ki rahat durabiliyormuş. Ama veletliği başına neler açtı ;)
Babasının da hata payı olduğunu düşünüyorum. Doflamingo ayrı olay ama ben sırf dof u seviyorum diye onu savunmuyorum. Babasının da düşünmeden hareket ettiğini söylemeye çalıştım. Başka türlü bakarsan bir nevi Dof un yaptığı normal değil ama çocuk sonuçta .s

Bir nevi öyle bence :S Garp Ace i kurtaranların yanında olsaydı bence hala yaşıyordu. Neresinden bakarsan bak güç konusunda mantıklı bir nevi gene makam olayına geliyor. Kendi torununa bunları yapabilecek mi çok merak ediyorum. :S dünyanın en çok aradanın adamının da oğlu olması cabası S:
Bak şimdi olay makamdan vazgeçmek olsa Garp zaten geçerdi kk ile dövüşmesine rağmen amiral olmamış bir adam. Makamda gözü mü var.

Mf'de görülen koramiraller koramiral altı denizciler ve hatta amirallerin hepsi emin ol Garp'ın eğitimlerinden geçtiler ve denizci oldukları tüm süre boyunca Garp'ın Sengoku'nun onlara aşıladığı şeylerle hareket ettiler. Aynı şekilde Garp'ta öyle. Adam denizciliği öylesine benimsemiş ki Ace gibi kirli kan denen bir çocuğu da amiral yapmak istiyor. Zaten denizcilerin kahramanı deniyor. Şimdi Garp 60 yıllık hayatı boyunca edindiği denizcilik ilkelerini Ace için kendi eğittiği çırakları önünde nasıl tek kalemde silip atabilir? Zaten Luffy'e geçit vererek yapabileceği en baba şeyi yaptı ama sevgili Ace onu da berbat etti.

Babasının da hata payı olduğunu düşünüyorum. Doflamingo ayrı olay ama ben sırf dof u seviyorum diye onu savunmuyorum. Babasının da düşünmeden hareket ettiğini söylemeye çalıştım. Başka türlü bakarsan bir nevi Dof un yaptığı normal değil ama çocuk sonuçta .s
Ahahhahhahaha. Babasının suçu o kadar kutsal malların büyük suçları işlediğini bilmesine rağmen oralara gelmesiydi. Ama uyarmadına rağmen de Dof dinlemedi ve sonra yangınlara girdi ahahahhaha.

Bak şimdi olay makamdan vazgeçmek olsa Garp zaten geçerdi kk ile dövüşmesine rağmen amiral olmamış bir adam. Makamda gözü mü var.

Mf'de görülen koramiraller koramiral altı denizciler ve hatta amirallerin hepsi emin ol Garp'ın eğitimlerinden geçtiler ve denizci oldukları tüm süre boyunca Garp'ın Sengoku'nun onlara aşıladığı şeylerle hareket ettiler. Aynı şekilde Garp'ta öyle. Adam denizciliği öylesine benimsemiş ki Ace gibi kirli kan denen bir çocuğu da amiral yapmak istiyor. Zaten denizcilerin kahramanı deniyor. Şimdi Garp 60 yıllık hayatı boyunca edindiği denizcilik ilkelerini Ace için kendi eğittiği çırakları önünde nasıl tek kalemde silip atabilir? Zaten Luffy'e geçit vererek yapabileceği en baba şeyi yaptı ama sevgili Ace onu da berbat etti.
Zaten o anda oturup bunları düşünemezsin ki aman şöyle denizci hayatım böyle falan filen diye evet benimsemiştir donanmayı ama o ayrı bir konu bence kendi büyüttüğü ve Roger den aldığı bir çocuk ne bileyim bana doğru gelmiyor. Ha Ace kısmına bir şey diyemem o her türlü berbat etti de ... Elinde büyüttüğün bir çocuk en azından benim anladığım bana yansıyan normal bir şey değildi öyle olması...

Zaten o anda oturup bunları düşünemezsin ki aman şöyle denizci hayatım böyle falan filen diye evet benimsemiştir donanmayı ama o ayrı bir konu bence kendi büyüttüğü ve Roger den aldığı bir çocuk ne bileyim bana doğru gelmiyor. Ha Ace kısmına bir şey diyemem o her türlü berbat etti de ... Elinde büyüttüğün bir çocuk en azından benim anladığım bana yansıyan normal bir şey değildi öyle olması...
O an dediğin nedir Ace öğlen yakalanıp akşam infaz edilmeyecekti ki. Yakalandığı ve zindana atıldığı süreçte Garp bol bol düşünmüştür.

Roger kim? Roger azılı bir korsan. Garp ile sadece dostane bir rekabeti var anladığımız kadarıyla ötesi yok. Yani Roger Garp'ın kardeşi falan değil ki Garp çocuk için bütün gemileri yaksın veya onun için hayatını heba etsin. Kendi düşen ağlamaz:)

Roger. Amansız hastalığın var,tüm dünya sana düşman,ÖLECEKSİN.. Neden çoluk çocuğa karışırsın be adam. Sorumluluğunu alamayacağın birşey yaparsın. Hem Portagas ablamızın hem de Ace'in hayatını kararttın. Nalet olsun sana :( Garp delikanlı çıkmışta çocuk ortada kalmamış.

Yapılması gerekeni, etik olarak doğru olanı yapan kişilerin yaptıklarına ihanet gözüyle bakamıyorum ben.

Squardo.Mal değneği :D Gerisinin amacı,nedeni falan var bir şekil de bunun yok.Amirale inanıp baba dediği adama adam boyu kılıç sokmak ne la :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık