Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Büyük Haddini Bilmezlik

En hadsiz kim?

• Kullanılan toplam oy
    137
Forumdaki tek Apoo sever misin acaba merak ediyorum :D
Muhtemelen. Karakter eğlenceli geliyor bana. :D Süper novalarım maceralarını da yazsalar keşke Ace gibi. Çok güzel olurdu. İlk Apoo'yu okumayı isterdim yani. :D

@amaneden Sonra yedi küsküyü ama olsun. Gösterdi farkını. :a:

Önceki daha iyi. Bellamy hadsiz olmaz o tanıma göre. Ama hadsizin teki, kılkuyruk Bellamy. :(
Önemli olan yaptığının hadsizlik olması genel olarak hadsiz olması değil ama :D

@Daredewill Beklediğim tepki geldi :D Genel olarak Dof amirallerden net olarak aşağıda görüldüğü için koydum.

Muhtemelen. Karakter eğlenceli geliyor bana. :D Süper novalarım maceralarını da yazsalar keşke Ace gibi. Çok güzel olurdu. İlk Apoo'yu okumayı isterdim yani. :D
Oo bu seriyle ilgili en büyük hayalim o. Yan karakterlerin hikayelerini işlesin ayrıca da kim olursa razıyım :)

@Daredewill Beklediğim tepki geldi :D Genel olarak Dof amirallerden net olarak aşağıda görüldüğü için koydum.

Oo bu seriyle ilgili en büyük hayalim o. Yan karakterlerin hikayelerini işlesin ayrıca da kim olursa razıyım :)
Bellamy'ninki hadsizlik değil de nedir? De hele. :(

Bazen Apoo ana karakter olsaydı daha eğlenceli bir seri mi izlerdik diye düşünüyorum. Ama adam şefresizin teki çıktı son bilgilere göre. :artiz:

Sanji-Dof var şimdi aklıma geldi. Onu da ekle istersen.

Ne olmuş son bölümlerde?
La ben Ace vs Wbye bile o o kadar büyütülecek bi şey değil cahillik demişim. Mevzu bu mu şimdi? Peh.

Önceki daha iyi. Bellamy hadsiz olmaz o tanıma göre. Ama hadsizin teki, kılkuyruk Bellamy. :(
La bırak gözünü seveyim, laf attı diye dönüp Bigmom'a dalan sonra etkisiz hale gelen kim ? Bomba patlamasa heralde tüm ekibi yemeğe davet edeceklerdi :bilmem:

Bari altını çizdiğim yeri yazmayaydın, bu kadar ikiyüzlü takılmayın len :a:

Bellamy'ninki hadsizlik değil de nedir? De hele. :(
Adam kim bilmiyor bile Luffy :(
Bazen Apoo ana karakter olsaydı daha eğlenceli bir seri mi izlerdik diye düşünüyorum. Ama adam şefresizin teki çıktı son bilgilere göre. :artiz:

Sanji-Dof var şimdi aklıma geldi. Onu da ekle istersen.
Hiç sorma onu :D Sanji-Dof ilk başta aklıma gelenlerden, ama orada Sanji tayfayı korumak için davranıyordu o yüzden eklemedim.
Hiç sorma tepki veremedim bile nefret kusma zirve yapmış artık.
Bunu gerçekten ciddi mi söyledin :confused: Dof benim favori karakterlerimdendir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık