Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Beğendiğiniz Enies Lobby Bitirişi

Luffy - Jet To Gatling Gun, azim ve kararlılık:respect: (ama bu arada bu konuya ne oy verdiğimde zoro demişim neden acaba:confused:)

sanjidir bence jyaburayı yere gömdükten sonra ayağındaki ateş yavaşça söner ardından o efsane söz gelir
''Yemek yapmak Allah vergisidir baharatlarsa şeytandan sanırım senin için fazla baharatlıydı''

Luffy- Jet to gattling gun çok güzeldi. Ama haki falan kullanmadı orada azim ve kararlılık vardı ( Böyle olması daha iyi zaten, orada haki devreye girmiş olsaydı hiç güzel tarafı kalmayacaktı, o yüzden azim ve kararlılığın bir örneği olsun o da ) .
isteyerek değil bir anlık(yada saldırı boyunca ) da olsa haki kullanmış olabilir
hakinin ne olduğunu bilmeden önce de (farkında olmadan) kullandığı 1-2 yer var diye biliyorum

Hepsi çok iyi sayılır ama chopperın donusumu beni en çok gaza getiren olmuştu.canavar noktasına karşı özel bir ilgim var bu yuzden balık adam adasında tam anlamıyla kullanabildiğini gorunce cok sevindim.

Zoronun ki de şekildi ama Luffy nin dövüşleri, hatta one piece deki tüm dövüşler içerisinde en çok hoşuma giden bitiriş jet gatling

[video=youtube;3aS_9aVOstg]https://www.youtube.com/watch?v=3aS_9aVOstg[/video]

Zoro'nun Asura'sı benim bayaa hoşuma gitmişti. Zoro'yu oyladım.

Ama rakibi Luffy'nin rakibine göre çok tırttı bence. Keşke Kaku o meyveyi hiç yemeseydi de adam akıllı konuşsaydı şu kılıçlar. Zürafa nedir allasen ya? İlla trollük yapacan di mi Oda?

Ps: Rob Lucci'nin ağır fanıyım. Adam İtalyan erkeği mitinin manga sayfalarında hayat bulmuş hali gibiydi be of of. *nosebleed*

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık