Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Balon Karakter

En fazla şişen balon?

• Ace

Kullanılan: 56 19.0%
  • Mihawk

Kullanılan: 59 20.1%
  • Kid

Kullanılan: 32 10.9%
  • Lucci

Kullanılan: 20 6.8%
  • Crocodile

Kullanılan: 34 11.6%
  • Cracker

Kullanılan: 24 8.2%
  • Shiryuu

Kullanılan: 18 6.1%
  • Dragon

Kullanılan: 28 9.5%
  • Fisher Tiger

Kullanılan: 43 14.6%
  • Fujitora

Kullanılan: 6 2.0%
  • Trafalgar Law

Kullanılan: 11 3.7%
  • Enel

Kullanılan: 33 11.2%
  • Diğer

Kullanılan: 50 17.0%

• Kullanılan toplam oy
    294
Bariz karakter istekleri olursa ankete ekleyeceğim. Diğer seçeneğine oylayanlar yorumunda belirtsin.

Pekala. Anketi silebilir misin? Yeniden ekleyeyim görünürlülüğü açıp.

Fujiyi hala eklememişsin.Seni kınıyorum. :(

Eğer bir kıyas yapacaksak Mihawk'ın adında ''balon'' kelimesinin harflerinden sadece ''1'' tane var iken Sabo'da iki tane var. Hele ki balonun ''o'' su fazlasıyla dikkat çekiyor. ''O'' suz bir balon düşünemiyorum şahsen. Bir balonu balon yapan ''o'' dur. Yani Sabo'dur :D:D:D

Edit: Anketten Dragon çıkarılmalı ve Sabo eklenmeli :)
:D Herkes potansiyelli diyor seri sonu yonko gözüyle bakıyorlar. Peki Sabo ne zaman patlayacak sence Akainu karşısında olabilir mi ?

Hemen belirteyim.

Diğer: Sabo.

Ace'in anısına hakaret eden bu çocuğu, meyvesi olmasa kardeşini görmeye gelmeyecek olan bu çocuğu, günde 20 saat uyuyan bir canlı tarafından aklı alınan bu çocuğu şişirenlere inat! :at:

Saboyu çok şişiriyoz ya her gelenden dayak yiyor noobun teki ne başarısı var ki zaten :S

Bu arada Cracker meyvesini counterlayan Nami + Luffy + Namiyi koruyan ağaçlarla 11 saat tek başına savaşıp birde kovalayan taraf olmuş. Kendisini yarım günlük mesafeye uçurabilecek kadar güçlü bir saldırıya yenildi diye balon demek ayıptır. Birde bu sırada 2 tane kuklasının içinden kırıp geçti. Şu Luffynin kırmak için g4 açtığı krakerlerden bahsediyorum. Ama balon tabi aaa tek yedi :S 11 saat savaşıp tek yiyen adam ilginç. Luffyi duvara çapmışa döndüren hakiye sahip bu adam;

Fisher Tiger tam bir hayal kırıklığıdır ama.

Bir konu hep açılır da hiç mi eskimez :/
Mihawk Dragon Cracker in burda olması filan sadece kişilere oynamak.
Fisher tiger biraz hayal kırıklı o gerçek

:D Herkes potansiyelli diyor seri sonu yonko gözüyle bakıyorlar. Peki Sabo ne zaman patlayacak sence Akainu karşısında olabilir mi ?
Hımmm zor bir soru. Bu arada zor yazarken ''z'' yi büyük harfle yazdım. Bu ''Zor'' a kadar böyle gitti. Sonra dedim kiiiiiiiii. Ahh Zoro yine beni andın değil mi ? :utan:

Ihımmm neyse devam edelim.

Potansiyelli olduğu da doğrudur. Kalınlığı bir santimetreyi bulmayan naylon balondan buralara kadar gelebilir. Tabi eğer çok çalışırsa:

Yalnız balonun neyle çalıştığına dikkat ettiniz değil mi ? :flaugh:

Akainu karşısında patlaması da muhtemeldir. Her ne kadar çalışma prensibi ateş üzerine olsa da her şeyin fazlası zarar demişler. Sabo'nun akıbeti temsili:

:D

Edit: Hatalı link düzeltildi :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık