Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Baba Baba

En Baba Baba kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    155
Olm orada Isshin reyiz var la. Kendisi babadan da babadır.:good:

Şimdi aklıma geldi de Dr. Hiluluk olur mu acaba bu listeye. Kendisi de Chopper'a bir nevi babalık yaptı sonuçta.
Isshin tek düzgün rakibiydi işte ama adamın davranışları iticiydi. Minato'nun karizmasına yenildi. "Minato yaşasaydı" diye düşündü herkes herhalde.

Ayrıca listedeki babaların hepsi biyolojik babalar, Dr Hiluluk'u falan katmak olmaz yani. Yoksa Zeff var, Whitebeard var, falan...

Ama benim asıl takıldığım Kyros niye bu listede yok. Diğer seçeneklere şans kalmayacağı için mi acaba? :hmm:

Isshin tek düzgün rakibiydi işte ama adamın davranışları iticiydi. Minato'nun karizmasına yenildi. "Minato yaşasaydı" diye düşündü herkes herhalde.

Ayrıca listedeki babaların hepsi biyolojik babalar, Dr Hiluluk'u falan katmak olmaz yani. Yoksa Zeff var, Whitebeard var, falan...

Ama benim asıl takıldığım Kyros niye bu listede yok. Diğer seçeneklere şans kalmayacağı için mi acaba? :hmm:
Isshin'i gördükten sonra Kyros da çok seçilmezdi emin ol.

Hareketleri bana itici gelmiyor aksine çocuklarıyla arkadaş ilişkisi kurması çok güzel bence. :good:

Isshin'i gördükten sonra Kyros da çok seçilmezdi emin ol.

Hareketleri bana itici gelmiyor aksine çocuklarıyla arkadaş ilişkisi kurması çok güzel bence. :good:
Valla ben Isshin'i gördüm de Diğer'e oy bastım. Kyros dururken I-ııhhh. Buradakilerin hiçbirinin şansı yok.

Hagoromo fena bir baba sayılmaz bu arada, oğullarının ikisini de doğru yola sokmaya çalışmış, tekini sokabilmiş. Öteki adam olamamış.

Bir İsshin değil tabii ki.

Hagoromo fena bir baba sayılmaz bu arada, oğullarının ikisini de doğru yola sokmaya çalışmış, tekini sokabilmiş. Öteki adam olamamış.

Bir İsshin değil tabii ki.
Ohoo

Indra dururken yapma gözünü seveyim.

Sen guclusun, sen kralsin diye adami gazla, sonra başkası başa gecsin. Ben de yediremezdim.

En iyi baba Dai'dir. Kakashi onaylı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık