Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Elric Kardeşler vs Gon-Killua

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    66
Elric'ler normal insan öyle ahım şahım bir güçleri de yoktu. HxH izlemesem de gördüğüm kadarıyla Gon&Killua alır. Ha ama koy oraya King Bradley ve Scar'ı öyle kapışsınlar :a:
abi izlemediğin ne kadar belli Animenin sonu [ gerçi mangada aynı yerde ] Killua GOD Speed yapıyor ki Ses hızından hızlı [ abartmayayım yıldırım gibi düşün ]
Elric kardeşler elini kaldırıp o aynin halkasını çizecekte o yerden taşı alıp el oo 15 kere ölürler :D

abi izlemediğin ne kadar belli Animenin sonu [ gerçi mangada aynı yerde ] Killua GOD Speed yapıyor ki Ses hızından hızlı [ abartmayayım yıldırım gibi düşün ]
Elric kardeşler elini kaldırıp o aynin halkasını çizecekte o yerden taşı alıp el oo 15 kere ölürler :D
Bende zaten izlemedim diye belirttim. Yanlışlıkla mı beni alıntıladın :( Elric'ler rakip olamaz zaten basit insanlar onlar. Ama belki Wrath ve Scar'ın yenilse bile en azından kapışmak için şansları olabilir.

Bende zaten izlemedim diye belirttim. Yanlışlıkla mı beni alıntıladın :( Elric'ler rakip olamaz zaten basit insanlar onlar. Ama belki Wrath ve Scar'ın yenilse bile en azından kapışmak için şansları olabilir.
izle diye diyorum bende :p
Yok FMA-B izleyeli baya oldu ama genede sanmıyorum HxH güçler çok abez misal bir adam Minik bir güneş yaratıyor düşün Yerçekimi ısı felan :D

evrenler arasında güc dengesi yok. hani fma da bradley , scar ,mustang falan var. elric kardesleri parcalarlar bizim bücürler. heleki pitou karsısındaki gon amanın :D

homunculuslardan en az birini koysaydın daha iyi bir rekabet olurdu. mesela wrathla, mustang ikilisine ben oy verirdim ;)

Killua demeden önce şu inanılmaz vsyi bir izleyin.

Kardeşlerin şansı var yani felsefe taşı kullanırlarsa yüksek bence.Alphonse zaten insan bedeninde olmadığı için çok dayanıklı.Ve edward zaten seri sonu taş kullanmadan da bunları yapıyordu.

Killua demeden önce şu inanılmaz vsyi bir izleyin.

Kardeşlerin şansı var yani felsefe taşı kullanırlarsa yüksek bence.Alphonse zaten insan bedeninde olmadığı için çok dayanıklı.Ve edward zaten seri sonu taş kullanmadan da bunları yapıyordu.
Alphonse dayanıklı evet, dövüş konusunda da sıfır değil. Edward da hiç fena değil ama Gon ile Killua bambaşka bir seviyede. :/ Evrenler arasındaki güç farkı da bir etken.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık