Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda'ya Ne Sorardınız?

• Konbuyu başlatan YaaTahaa
  • Başlangıç tarihi
Tamamen özgür bırakılıp, satış ve zaman kaygısı yaşamadan çizmek istediğin her şeyi çizebilecek olsaydın mangayı kaç yılda bitirirdin diye sorardım. Tabii bu ikincisi olurdu. İlki de kesinlikle toei ile ilgili olurdu.

Juliet

Luffy için ilham aldığın bir kişi var mı? Varsa dünyada ki o gamsız adam kim?

Çok var. Sbs'de açıkladıkları varsa unutmuş ve ya görmemişimdir.

1- En sevdiğiniz dizi, roman, çizgi film, oyun, film?

Bu soruların cevaplarından bir sürü fikir edinebiliriz, hem Oda hem de One Piece hakkında.

2- One Piece fikri ne zaman kafanda oluştu?

3- Geriye dönüp baktığında keşke öyle yazıp çizmeseydim dediğin bir olay var mı? Aslında Robin'i öldürecektim ya da Akainu bu kadar güçlü/güçsüz olmamalıydı gibi?

4- Seride çok gizem bırakıyorsun, bıraktığın bu gizemleri açıklamadan önce fikrinin değiştiği oldu mu? Yani aslında olayın aslı farklıydı da sonradan değiştirdin mi?

5- Bazı arcların arasındaki benzerlikler ve hemen hemen her arcta aynı şekilde girişler yapman senin tercihin mi ? BU konuda nasıl eleştiriler alıyorsun?

6- En sevdiğin karakterler? (Zoro hariç, onu biliyoruz xD )

7- Urouge'nin esinlediği tarihi şahsiyet olan Oruç reis hakkında ne kadar bilgiye sahipsin?

8- One Piece'e transfer etmek istediğin karakter hangisi olurdu? Ya da böyle iyi miyiz? (Çok klasik oldu ama neyse :/ )

Bir de şimdi bu soruları cevaplamaz diye garanti cevaplayacağı bir soru sorayım. Elimiz boş dönmeyelim.

9- Oda-sama Big Mom'ı bana ayarlayabilir misin?

Üye silindi 1004

Editörlerin olmasa Haki'yi muhtemelen görselleştirmekten aciz olan bir adamsın? Editör yalamak, kafan durduğu zaman onlara sığmak gibi aciz hareketler yapmadığı zamanlar ne yapmaktan hoşlanırsın? Ayrıca bir çok yaratıcı fikirden cidden senden mi çıktı? Yoksa yine editör tayfan mı halletti? Ayrıca kaç asistanın var? Bence bomboş bir adamsın.. İlk baş da verdiğin macera hissini veremediğin için üzülmüyor musun? Seksist olduğun ve kadın karakterleri yerin dibine soktuğun içinden kendinden utanmıyor musun? Ayrıca abartılı beden çizmeyi mangaların bir çoğu bırakırken sen niye hala koca meme çiziyorsun? Demode misin?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık