Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Övme

Bence övülecek bir konu daha var.Oda ile yer değiştirdiğini düşün op çiziyorsun.Sanji'yi bundan daha iyi gömebilir miydin çizdiğin mangada ? ?
Yuba, Sanji hakkında düşündüklerini mangaya uygulasın bırak bundan daha iyi demeyi manga tarihinin en iğrenç insanı ortaya çıkar. Net. Allah Sanji fanlarını Yuba'nın şerrinden korusun.

Üye silindi 1004

Yuba, Sanji hakkında düşündüklerini mangaya uygulasın bırak bundan daha iyi demeyi manga tarihinin en iğrenç insanı ortaya çıkar. Net. Allah Sanji fanlarını Yuba'nın şerrinden korusun.
Bence övülecek bir konu daha var.Oda ile yer değiştirdiğini düşün op çiziyorsun.Sanji'yi bundan daha iyi gömebilir miydin çizdiğin mangada ? ?
Oda kadar titiz davranamazdım ya. Oda çok sağlam gömüp rezil ediyor Sanji'yi. O dengeyi hissediyorsun "aaa Sanji parladı" diyorsun seviniyorsun. Fakat sonra ne olacağını çok biliyorsun. Güldürürken düşündürüyor gibi. Sanji fanlarını sevindirirken düşündürüyor.

Oda kadar başarılı olamayacağına eminim. :)

Oda kadar titiz davranamazdım ya. Oda çok sağlam gömüp rezil ediyor Sanji'yi. O dengeyi hissediyorsun "aaa Sanji parladı" diyorsun seviniyorsun. Fakat sonra ne olacağını çok biliyorsun. Güldürürken düşündürüyor gibi. Sanji fanlarını sevindirirken düşündürüyor.
Aynen sen tabuta koyar geçerdin Oda her hafta cenaze namazı kılıyor. :D

Gerek konusu gerek karakterleri olarak one piece e aşık biriyim ama E. Oda'dan nefret ederim. Bunu güncele gelince anladım seri seri 5 er 10 ar bölüm izleyince insan anlamıyormuş. Arc'ın sonunda güzel bir dövüş göreceğiz diye 50 bölüm başka ve gereksiz karakterlerin aptal aptal koşuşturmacasını izliyoruz. Marineford diye tarihi bir savaş oldu allah için bana gösterin hangi karakterlerin vs sini izletti bize ? Marco geldi kizaru ya vurdu sonra bir daha o dövüşten haber alınamadı. Marco nun bir an dikkati dağıldı gitti kizaru lazer sıktı bitti. Jozu geldi aokijiye vurdu bir daha o dövüşten haber alınamadı. Jozunun dikkati dağıldı aokiji arkadan dondurdu bitti. Mihawk la vista iki kılıç tokuşturdu. Vs nin sonucu bile gösterilmedi. Anca gelsin Oz jr. ın Ace-kun diye bağıra bağıra bir şapka için ölüşünü göstersin hakiden bir haber olan çerçöplerin seni kurtaracaz ace diye bağırmasını göstersin. Sadece Marineford da yapmıyor bunu. Arabasta da 50 bölüm çölde yürüdüler Vivi ağlasın tayfaya inansın diye uğraştılar. Gökyüzü adasında 50 bölüm yürüdüler Whiper millete sıka sıka gezdi. Balıkadam adası zaten bir facia eskiden güzel rakipler için 50 bölüme katlanırken, balıkadam adasında tek yemelik süprüntüler için Fukaboshi yle mamboshiyle otohimeyle sağ bakan sol bakanla sınandık. Adam helal olsun Dressrosa arc'ıyla acısını çıkaracak ve çıkarıyorda derken Usopp'un aptallıklarını izliyoruz. Sadece buda değil arkadaşlarımla tartışıyorum Naruto daha iyi One piece i sevmedim diyenler oluyor. Nedenini sorduğumda abi narutoda Pain, Madara gibi karizmatik düşmanlar var One piece e bakıyorum ipek böcekle dövüşüyor adam diyor. Vallaha haklılar. Zoro zürafayla vs attı ya. Zürafayla !! Kaku gibi güzel kılıç kullanabilecek bir adamı zürafaya çevirdi ya. O Gecko Moria neydi ? Foxy ?
Neden her adada ağlayan bir kız olmak zorunda?
Dediğim gibi one piece'e hayranım ama E.Oda'dan ve bu tarzından nefret ediyorum. Ayda bir ara vermesine birşey diyemem hastaymış adam inşallah bu araları gerçekten tedavisi yada dinlenmesi için kullanıyordur. Kimse çıkıpta bana demesin one piece çok sürükleyici diye. Kimsenin meraklı olduğunu düşünmüyorum Vivi'ye, Conis'e, Otohime'ye, Rebecca'ya.
Güncelliğini koruyan bir eleştiri

Gösterip de vermemekte üstüne yok, çok cilveli, nazlı, kur yapan bir kadın gibi.
"Wano'daki kovalamacadan sıkıldım mı?" (Göğsündeki düğmelerden birini açar)
"Ama bak D.'nin anlamı."
(Omuzlarını açar.)
"Bak Ace'in silüeti, haha ımmhh hayır hepsini göremezsin. ?"

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık