Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Övme

3 yorum okudum işte duygu, ağlamak, salya sümük... Biri de çıkıp ulan biz korsan serisi okuyoruz vahşet, dehşet, savaşlar, korsanlar 10 numara dememiş...
Şu seriyi 979 bölüm okuyup "Vahşet bekliyorum bu korsan serisi değil mi demek gereksiz bence.

Seri sana bunu vaat etmiyor işte bunu anlamak için 60 bölüm okumak yeterli.

3 yorum okudum işte duygu, ağlamak, salya sümük... Biri de çıkıp ulan biz korsan serisi okuyoruz vahşet, dehşet, savaşlar, korsanlar 10 numara dememiş...
Öyle olsa korsanlığı anlatan herhangi bir yapımdan farkı kalmazdı. One Piece’i özel yapan şeyler bu saydıklarından daha farklı benim için. Savaşlar veya vahşet değil de dünyası, karakterleri, hikayesi falan asıl hoşuma giden yanları diyebilirim.

E. Oda müthiş bir kısa hikayeci her şeyden önce. Hikayeye ilk başlama işine çok önem vermiyor anladığım kadarıyla bu yüzden tekrara düşüyor ama yaptığı harika işler hep daha fazla. Karakterlerin bireysel hikayelerine bakınca insan anlıyor. Kavga dövüş elbette gereklilik ama oda yöntemler ile fazla ilgilenmiyor. Odağı hep hikayede kalsın istiyor sanırım. Ben de bu şekilde bakmaya alıştım sayesinde. Umarım bir gün manga bittiğinde kocaman bir romanı çıkar bu serinin

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık